Понеділок, 15 Квітня, 2024

Чи буде підвищення проїзду у Кривому Розі?

Криворізьким виконкомом раніше раніше була оголошена інформація про старт процедури щодо підвищення вартості проїзду у міських маршрутних таксі. У планах підвищити вартість проїзду після проходження відповідних процедур до 10 гривень. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Така інформація дуже обурила мешканців Кривого Рогу, оскільки кількома місяцями раніше у грудні 2021-го ціну на проїзд вже піднімали, і підвищення вартості у свою чергу ніяк не позначилося на якості міських перевезень у маршрутному таксі. Виходячи з цього активний та небайдужий криворіжець  Кравцов Володимир виклав усі вимоги про вартість та умови перевезень у петиції “Про заборону підвищення вартості проїзду у маршрутному таксі” та подав її на сайт міської ради Кривого Рогу.

Ця петиція за лічені дні зібрала необхідну тисячу голосів для її подальшого розгляду депутатами Криворізької міської ради.

У петиції автор вимагає від міської влади заборонити підвищення вартості проїзду у міському маршрутному таксі терміном до 2023 року. Крім цього, не підвищувати ціну на проїзд поки не будуть усунуті всі недоліки перевізників. Також зробити догану Управлінню транспорту та телекомунікацій міськради Кривого Рогу та зобов’язати їх відповідно виконувати свої трудові обов’язки. Що дуже важливо організувати належну роботу маршруток, які будуть дотримуватися графіку руху і можна буде їх постійно відстежити. Особливо гостро це питання стоїть у вечірній час у Кривому Розі.

Також автор петиції просить припинити маніпуляції неіснуючими фактами про збитковість перевезень та необхідність підняття ціни за проїзд, що має на меті створити “необхідну” думку громадськості.

Криворіжці незадоволені черговим підвищенням, незадоволені якістю перевезень у маршрутному таксі, тому петиція дуже швидко зібрала тисячу голосів. Тепер на найближчій сесії міськвиконкому Кривого Рогу депутати розглядатимуть це прохання. За планом сесія має відбутися 26 січня.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.