Середа, 29 Травня, 2024

Чому жителів Кривого Рогу евакуюють з деяких районів міста? Пояснення місцевої влади

За майже два тижні повномасштабної війни в України ситуація в Дніпропетровській області та Кривому Розі, на щастя, залишається спокійною та контрольованою. На варті спокою мешканців міста цілодобово стоять захисники територіальної оборони та криворізька влада. Більше на kryvyi-rih-future.com.ua.

3 березня 2022 року на брифінгу очільник Дніпропетровської облради Микола Лукашук повідомив про те, що у Кривому Розі запланована евакуація місцевого населення з деяких районів міста. Але не є приводом для паніки та ознакою небезпеки, тому адміністрація міста швидко заспокоїла жителів та пояснила, для чого були вжиті такі заходи.

З яких районів міста відбувається евакуація та для чого це необхідно?

Микола Лукашук розповів про необхідність евакуації для жителів Макулану та Центрально-Міського району Криворіжжя, адже саме там зосереджені військові інфраструктури зі сторони Миколаївської області. Тактика ворога вже відома – спочатку вони атакують саме воєнні об’єкти. Наразі у Кривому Розі ситуація контрольована, два дні тому ліквідували 800 одиниць воєнної техніки окупантів, що рухалася в сторону Баштанки. Але все ж безпека мирних криворіжців залишається для місцевої влади пріоритетом, тому такі заходи спрямовані на те, щоб забезпечити громадянам спокій настільки, наскільки це зараз можливо. 

Всі евакуаційні заходи погоджені з військовими. Загалом тимчасово евакуювалися мешканці Всебратського, Макулану, Веселої Дачі, Миколаївського шоссе та Військового містечка 33  – для них переїзд був обов’язковим. Багато хто на час евакуації оселився у родичів та друзів, а тим, хто не мав такої змоги, надали житло у гуртожитках, дитсадках та школах у більш безпечних районах міста. Місцева влада закликає брати з собою документи, гаджети з зарядними пристроями, ковдри, подушки та матраци, адже спальних місць на всіх може не вистачити. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.