Понеділок, 15 Квітня, 2024

Через річку Інгулець у Кривому Розі оновлять міст

Нещодавно, у січні 2022-го року стало відомо про те, що “Придніпровська залізниця” АТ “Українська залізниця” має намір укласти угоду на проектування нового залізничного мосту через річку Інгулець 109-й кілометр перегону Кривий Ріг-Кривий Ріг Західний. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

Докладніше про закупівлю на проектування нового залізничного мосту через Інгулець у Кривому Розі можна ознайомитись на офіційному сайті тендерів Prozzoro. Крім цього, про оновлення залізничного мосту в Кривому Розі повідомило і галузеве видання залізничний журнал Railway Supply.

Виходячи з проведеного тендеру, новий проект з коригування, а точніше оновлення має виконати ППКП “Технотранспроект”. Терміни виконання проектної документації стоять до кінця цього року. Документи про угоду на проектування має бути укладено 16-го січня. Вартість всіх робіт становить майже 7,2 мільйона гривень.

Слід зазначити, що “Українська залізниця” мала зайнятися питанням щодо розробки проектної документації будівництва нового залізничного мосту через Інгулець у Кривому Розі ще до кінця минулого року. Цю мету “Українській залізниці” було поставлено владою ще навесні 2021 року.

Окрім цього філія “Придніпровської залізниці” цього року має закінчити масштабний ремонт автодорожнього путівника над залізницею у Кривому Розі, що знаходиться у Тернівському районі на вулиці Сергія Колачевського. Ремонт цього мосту розпочався у серпні 2021-го року. Щоб не перекривати рух і не зупиняти рух тролейбусів, одна частина мосту була перекрита, а іншу залишили для проїзду, а також перенесли контактну мережу для тролейбуса.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.