Середа, 29 Травня, 2024

Громадський бюджет-2021. Топ-3 найкращі проекти Кривого Рогу

Щорічний конкурс на міські проекти в Кривому Розі завершено. Голоси пораховані, переможці визначені. Сьогодні з упевненістю можна сказати, що для багатьох учасників «Громадського бюджету – 2021» етап голосування видався дуже важким. Величезна конкуренція, типові проекти, карантинні обмеження і навіть вибори нового мера ставили під сумнів процес голосування. Кількість голосів у переможців в рази менше, ніж у лідерів гонки минулого року. Але не варто засмучуватися, серед величезної кількості проектів є справжні діаманти. Далі на kryvyi-rih-future.

«Майстерня успіху». Як вам? Проект саме з такою назвою набрав 1157 голосів і став лідером своєї категорії. Суть проекту полягає в пізнанні етичної сторони відносин, соціальних навичок і правильної взаємодії людей у суспільстві. Дана серія майстер-класів буде проводитись на базі навчально-виробничих комбінатів Кривого Рогу.

У містобудівної категорії одним з найяскравіших проектів є «Кольори індустріального міста». Задум здобувача гранту полягає в художньому оновленні станцій швидкісного трамвая, у народі «метротрам». По праву вважається головною визначною пам’яткою Кривого Рогу і унікальним видом транспорту в Україні. У проекті ми бачимо колористичні малюнки, графіті, які покликані пожвавити станції та привернути увагу до сучасної культури. Яскравий, гарний та оригінальний проект. Індустріальне місто повільно, але впевнено йде від відтінків сірого до кольору і стилю.

Територія екстремальних видів спорту «STREET EXTREEM» на мікрорайоні «Східний-2,3». Варто відзначити, даний проект входить в цілий комплекс робіт, які поетапно реалізуються на мікрорайоні протягом п’яти років. На цей раз, жителів міста чекає великий, сучасний майданчик для занять скейтбордінгом, скейтінгом та роллінгом. Нагадаємо, що тут вже реалізовані кілька проектів в рамках минулорічних конкурсів. Відродженням району займаються небайдужі жителі, активісти і навіть гості міста.

Підведемо підсумки. Все залишилося на своїх місцях – 70% проектів вирішують комунальні проблеми соціально-міських об’єктів (заміна труб, вікон, котлів і т.д.), 20% – культурні заходи, і що залишилися 10% – благоустрій міського середовища. Кривий Ріг заслуговує більшого!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.