Середа, 29 Травня, 2024

Які зміни варто очікувати у нарахуванні вартості за комунальні послуги

З початку війни на рахунках за абонплату послуг “Кривбасводоканалу” відбулися деякі зміни. У платежах за послуги з’явився новий елемент – оплата за водопостачання та водовідведення. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Як зміна вплинула на суму комунального платежу?

За новий елемент – абонентська плата за водопостачання та водовідведення, яка з’явилася у платіжках криворіжців, мешканці повинні сплачувати додаткові 20 гривень.

Такі зміни мали бути запроваджені ще 2020 року, але через пандемію коронавірусу, яка стрімко поширювалася, додаткове стягнення коштів за комунальні послуги не було запроваджено. У Кривому Розі відстрочили цей платіж майже на два роки. Тепер у криворіжців у комунальних платежах буде новий рядок із платежем. Слід зазначити, що Кривий Ріг порівняно з іншими регіонами пізніше за всіх запровадив додаткові нарахування за водопостачання та водовідведення.

Нова плата провадиться відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги”. Цей платіж споживач оплачує виконавцю комунальних послуг відповідно до індивідуального договору.

Які послуги включені у новий платіж?

У багатьох жителів Кривого Рогу виникає питання, за що все ж таки розраховується новий платіж, які послуги включені в суму та інше. Слід зазначити, що у вартість “Кривбассводоканал” додав витрати виконавця, які безпосередньо пов’язані з наданням комунальних послуг відповідно до договору, здійснення розподілу обсягу використаних послуг між споживачами, а також нарахування та зняття плати за спожиті комунальні послуги. Крім того у суму включено обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та теплової енергії. Перелік послуг не включає обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем водопостачання.

Виходячи з цього, відповідно до стандартного індивідуального договору споживачам комунальних послуг “Кривбасводоканалу” щомісяця окремо нараховуватиметься плата за абонентське обслуговування у розмірі 20 гривень. Сам тариф на водопостачання та водовідведення для мешканців Кривого Рогу становить 31,37 з урахуванням ПДВ.

Також слід зазначити, що тарифи на газ утримуватимуться до кінця військового становища. Також не повинна змінитись вартість електропостачання принаймні до осені 2022 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.