Середа, 29 Травня, 2024

Особливості оплати електроенергії у Кривому Розі під час воєнного стану

З початку повномасштабної війни Росії проти України велика кількість криворіжців покинула свої будинки і вирушила до небезпечних регіонів країни або за кордон. Але при цьому комунальні платежі під час війни ніхто не скасовував. Через це у мешканців Кривого Рогу виникло багато питань про те, коли, як, яким чином і взагалі чи необхідно здійснювати оплату за електроенергію. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Яким чином криворіжцям можна здійснювати оплату за електроенергію?

Жителям Кривого Рогу щомісяця, як і до початку повномасштабної війни Російської Федерації проти українського народу, необхідно передавати показання лічильника електроенергії. Це необхідно робити для того, щоб оплачувати надалі рахунок за фактично спожиту електроенергію.

Передати свідчення лічильника мешканці Кривого Рогу можуть:

  • через особистий кабінет споживача;
  • через спеціальну форму підприємства;
  • через чат-бот у месенджері Viber;
  • через сторінку у соціальній мережі Facebook;
  • через додаток для смартфона;
  • через гарячу лінію за номерами телефонів: 0 (50) 770-11-55, 0 (93) 770-11-55, 0 (67) 770-11-55, 0 (56) 770-11-55;
  • через відділення банку.

Що з платежами тих криворіжців, які поїхали?

У разі від’їзду мешканці Кривого Рогу також зобов’язані передавати свідчення за електроенергію для подальшого нарахування фактичного використання. Якщо така інформація криворіжцями не надається, то нарахування за електроенергію можуть здійснюватися на основі показників за середньодобове споживання.

Тому суми, які часто приходять, мешканцям Кривого Рогу на рахунок, часто відрізняються від тих, які були фактично спожиті.

Для перерахунку даних криворіжцям слід надати актуальні дані лічильника.

Якщо жителі Кривого Рогу виїхали за межі міста або країни на час військового стану і зняти показники лічильника нікому, тоді в службу можна передати останні актуальні дані, які були зафіксовані перед від’їздом.

Оплата електроенергії під час війни

Жителям Кривого Рогу оплачувати електроенергію необхідно, навіть якщо у період воєнного часу перебувають поза домом. Адже стабільна оплата комунальних послуг забезпечує безперебійну роботу підприємств, закупівлю необхідних матеріалів, це оплата праці працівників та швидкий ремонт пошкоджених енергооб’єктів. Оплата послуг з електроенергії також забезпечує стабільний економічний фронт, який день у день наближає перемогу над російськими окупантами.

Тому всім мешканцям Кривого Рогу, які в період військового стану поїхали або перебувають у Кривому Розі, по можливості, повинні сплачувати послуги електроенергії. Для зручності кожного громадянина компанія розробила кілька способів здійснення оплати за комунальні платежі. Тому труднощів із оплатою за електроенергію не повинно виникнути.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.