Середа, 29 Травня, 2024

Проблеми та переваги розвитку міста в ІТ-сфері очима криворізького програміста

Професії у сфері комп’ютерних наук є досить популярними та поширеними у багатьох країнах. Так як сучасний світ прагне розвитку та удосконалення, то новітні технології постають одним з ключових двигунів, що здатен приводити у рух процеси наукових відкриттів, медичних винаходів та навіть модернізації найпростіших повсякденних речей. З цієї причини постійно виникає потреба у спеціалістах високого рівня професіоналізму. Програмісти Кривого Рогу також знаються на глобальних технологічних процесах. Але чи розвивається місто в ІТ-сфері і яким чином це відбувається? Далі на kryvyi-rih-future.

В чому полягає сенс самої професії програміста та хто може реалізувати себе у цій галузі

Основна особливість будь-якої професії у сфері інформаційних технологій полягає в тому, що працювати можна будь-де і будь-коли, а також не завжди обов’язково мати диплом, що підтвердить закінчення певного навчального закладу. Сучасне покоління з легкістю поєднує навчання у школі та написання програмних кодів або створення відповідних сайтів. Тут перш за все необхідним є здобутий досвід та практичні навички.

Криворізький програміст Віталій Борщук розповів, що свою першу програму написав у старших класах школи. Саме тоді у нього виник інтерес до програмування та перспективи залишатися вдома і створювати проєкти, які приносять гарний прибуток. Але також зазначає, що програміст повинен постійно розвиватися, удосконалювати свої навички та слідкувати за новими технологіями та розробками. Розповів і про зміну світогляду сучасної молоді. У наш час підлітки володіють більшою інформацією, ніж діти, що мали такий же вік декілька десятиліть тому.

ІТ-сфера у Кривому Розі: розвиток та прибутковість

Насправді у Кривому Розі існує безліч людей, які працюють у галузі інформаційних технологій. Але зазвичай вони працюють вдома, тому інколи про них навіть ніхто не здогадується, а тим паче не знає специфіку та рід їх діяльності. Спеціалістів, які мають достатній досвід та можуть якісно виконати роботу високої складності, дійсно багато. Можна говорити навіть про їх конкуренцію. Також ряди представників цієї професії постійно поповнюють новоприбулі спеціалісти. Звичайно вони мають дещо нижчий рівень знань та умінь, але просуваються в даній сфері швидкими темпами. Основною проблемою нашого міста в розвитку ІТ-сфери є те, що корпорації та компанії міста не можуть запропонувати фахівцю замовлення, за яке він би отримав високий прибуток. З цієї причини більшість спеціалістів змушені пропонувати свої послуги на світовому ринку. Хоча останнім часом тенденція поступово змінюється і як в Україні, так і в Кривому Розі створюються компанії, що орієнтовані на європейського споживача. Цей факт викликає у професіональних програмістів бажання залишатись у місті та розвивати ІТ-сферу в межах країни. 

На думку Віталія Борщука, однією з переваг Кривого Рогу є наявність великої кількості навчальних закладів, де готують майбутніх програмістів. Це досить гарна тенденція, адже існують як і окремі академії, спрямовані саме на цю спеціальність, так і багато факультетів на базі університетів міста. Але і тут можна виокремити деякі не зовсім позитивні нюанси такої підготовки фахівців. Проблема полягає у застарілій програмі навчання. Віталій зазначив, що представникам надання освітніх послуг варто задуматися не тільки над установленими та загальноприйнятими дисциплінами, а й вводити новітні тенденції, які грають величезну роль у сучасній ІТ-сфері. Про це повідомляє Перший Міський.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.