Середа, 29 Травня, 2024

Як передавати показники за газ у Кривому Розі в умовах воєнного часу?

З початку повномасштабної війни Росії проти українського народу “Криворіжгаз” продовжив працювати. Незважаючи на непрості умови воєнного стану, фахівці підприємства здійснюють свою роботу в посиленому режимі. Як і до початку повномасштабної війни працівниками здійснюється контроль належного технічного стану газорозподільної системи, а також забезпечення сталого та безпечного розподілу газу в будинках криворожан.

В умовах воєнного часу для підприємства є одним із найголовніших аспектів забезпечення комерційного обліку споживчого газу, а також захист енергетичного фронту не лише Кривого Рогу, а й усієї України. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Як знімають показники за газ за умов воєнного часу?

Як і до початку повномасштабної війни Росії проти України, контролери продовжують здійснювати облік споживаного газу.

Контролери для здійснення зняття контронтрольних показань використовують спеціальну програму для смартфона. Даний додаток для контролера влаштований так, що виключає всі можливі помилки та помилки при знятті показань. У свою чергу, такі технології підвищують точність фіксуючих показників відлікового пристрою. Контролер, крім самих даних газового лічильника, фіксує в додатку на смартфоні саму його модель, де він розміщений і відповідно його поточний стан.

Далі всі дані які зафіксував контролер в програмі на смартфоні синхронізуються з базою даних і моментально відображаються на сайті газової служби – 104.ua. Тобто криворіжці можуть на сайті самостійно перевірити зафіксовані контролером показання та надалі проводити облік послуг із газопостачання.

Безперешкодний доступ до газового лічильника

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем криворіжці зобов’язані надати безперешкодний доступ оператора газової служби до газового лічильника для контрольної фіксації показників спожитого газу навіть за умов воєнного стану. Зняття показань спожитого газу контролером займає лише 2-3 хвилини. Тому жителям Кривого Рогу не варто хвилюватися і панікувати, а з розумінням поставитися у роботі контролера “Криворіжгаз”.

Як криворіжцям зрозуміти, що це саме контролер “Криворіжгаз”

Під час воєнного часу у Кривому Розі, як і у всій країні, активізувалося багато мародерів та шахраїв. Через що більшість просто побоюється чужих людей і не пускають у квартири контролерів газової служби, підозрюючи їх. Для спокою мешканців Кривого Рогу та надання безперешкодного зняття газових показників контролеру його можна перевірити. Абсолютно всі співробітники “Криворіжгазу” мають спеціальне службове посвідчення з фотографією працівника та печаткою підприємства. На посвідченні обов’язково зазначено ім’я, прізвище, по батькові, посаду працівника та номер його посвідчення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.