Субота, 25 Травня, 2024

Правила реєстрації новонародженої дитини у Кривому Розі під час воєнного стану

Незважаючи на військові дії, які розв’язала Російська Федерація проти українського народу у Кривому Розі, під час війни життя триває: вагітні жінки стають на облік і народжують дітей. Крім цього міські пологові будинки Кривого Рогу під час воєнного стану приймають породіль-переселенок.

Деякі вагітні криворіжанки на період воєнних дій поїхали народжувати до інших країн. Але незалежно від цього є певний термін для здійснення державної реєстрації новонародженого немовля. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Які терміни реєстрації дитини під час воєнного стану

Усі мешканки Кривого Рогу, які народили, а також внутрішньо переміщені особи, які знайшли притулок у Кривому Розі та народили дитину у міській лікарні зобов’язані зареєструвати новонароджене немовля протягом одного місяця з дня народження дитини. Ця процедура є обов’язковою навіть під час воєнного стану.

Де у Кривому Розі зареєструвати новонародженого?

Під час військового стану криворіжанки, що народили, можуть зареєструвати свою дитину на протязі одного місяця в головному офісі Центру “Віза”, який знаходиться у будівлі Криворізької міської ради, а також у районних відділеннях Центру “Віза”. Послуга державної реєстрації новонародженої дитини здійснюється у центрі адміністративних послуг абсолютно безкоштовно.

Для того, щоб зареєструвати новонароджену дитину в одному з Центрів “Віза”, батькам немовляти необхідно мати при собі:

  • паспорти громадянина України, які підтверджують особу батьків новонародженої дитини;
  • документ, який видала медична установа при народженні дитини;
  • якщо є – свідоцтво про одруження;
  • заяву встановленого зразка;

Якщо дитина народилася під час воєнного стану на тимчасово окупованій території України і суд встановив цей факт, реєстрація дитини здійснюється протягом одного року з моменту народження.

Порядок реєстрації новонародженого за кордоном

Багато вагітних мешканок Кривого Рогу з початку повномасштабної війни Росії проти України поїхали в безпечніше місце для пологів – за кордон. Але навіть за кордоном термін реєстрації новонародженої дитини становить один місяць. Тому протягом місяця з моменту народження дитини за кордоном криворіжанки повинні звернутися до консульства для державної реєстрації малюка.

Криворіданкам для того, щоб зареєструвати новонароджену дитину за кордоном, знадобиться трохи більше документів, ніж при реєстрації дитини в Кривому Розі:

  • паспорт одного з батьків, що підтверджує особу батька дитини;
  • документ, який видав медичний заклад при народженні дитини або довідка лікаря, якщо пологи були поза лікарнею;
  • дані другого з батьків: на основі паспорта, свідоцтва про шлюб, заяви батька про визнання батьківства.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.