Субота, 25 Травня, 2024

Олександр Вілкул нагадав криворіжцям правила поведінки на блокпостах

Війна диктує всім жителям нашої країни нові, непрості умови, в яких нам доводиться жити. Наразі по всій країні встановлюються блокпости, щоб  ускладнити пересування військ окупантів по нашій території та нейтралізації диверсантів. Це не формальність, а захід безпеки, який реально може врятувати життя багатьом українцям. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

По всьому Криворіжжі та Дніпропетровській області також були встановлені блокпости. Начальник воєнної адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул нагадав містянам правила поводження на пунктах перевірки. 

Правила та рекомендації поводження на блокпостах для криворіжців

Олександр Вілкул у соцмережах розказав, що йому стало надходити багато скарг щодо встановлених в місті блокпостів. “Шановні криворіжці і гості нашого міста, зараз надходить дуже багато дзвінків по перетину блокпостів. Що це “тянучки”, затримки і незручності. Але це безпека усіх криворіжців і правила військових! Давайте зберігати спокій та бути пильними”, – так звернувся Олександр Вілкул до співвітчизників. Не всі жителі області усвідомлюють необхідність таких заходів, тому у своєму Фейсбук міський голова розповів для чого встановлені блокпости та нагадав правила їх перетину. 

В першу чергу необхідно знизити швидкість транспорту, якщо ви побачили блокпост. Ні в якому разі не намагайтесь прискорити швидкість руху автомобіля чи проїхати блокпост без зупинки. Зберігайте спокій та за будь-яких обставин дотримуйтеся правил дорожнього руху. Щоб пришвидшити перевірку, краще одразу підготувати всі необхідні документи. Вимкніть фари та увімкніть аварійне світло. Заборонено вести відеозйомку або виходити із авто без дозволу військових. Не нервуйтеся, чітко та спокійно відповідайте на запитання правоохоронців. Також вас можуть попросити показати багажник або оглянути салон автомобіля – не перешкоджайте цим перевіркам. Після перевірки та дозволу їхати не потрібно різко пришвидшувати рух. 

Водіям варто пам’ятати, що автівкам категорично заборонено пересуватися смугою громадського транспорту. Всіх, хто знехтує цим правилом, будуть вважати транспортом диверсійно-розвідувальних груп і по них буде відкритий вогонь. 

Криворіжців просять із розумінням поставитися до того, що в першу чергу пропускають карети швидкої допомоги, поліції, будівельні бригади та машини військових. Також правоохоронці зазначають, що цивільним особам суворо заборонено намагатися перетнути блокпост у комендатнську годину. У Кривому Розі вона триває 20.00 до 6.00, тому у цей час до проїзду на блокпостах допускаються тільки особи зі спеціальними перепустками. 

Робота блокпостів на Україні

За два тижні війни в Україні робота блокпостів стала значно кращою. Антон Геращенко, радник міністра внутрішніх справ, розказав, що у перші дні воєнного стану по всій країні блокпости встановлювалися хаотично і їх робота не була достатньо налагоджена. Звичайно, це ставало причиною величезних заторів на дорогах, що було особливо небезпечно в точках активних бойових дій. На той момент головним завданням було впорядкувати роботу блокпостів і цього ми вже досягли. Тепер рівень небезпеки став нижче, а транспорт, який доставляє паливо та гуманітарну допомогу, приїжджає у пункти призначення швидше.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.