Субота, 25 Травня, 2024

Зробити з Бродвею Бродвей: у Кривому Розі мешканці вимагають провести реконструкцію алеї

Жителі мікрорайону Зарічний-5 Покровського району незадоволені станом алеї в своєму мікрорайоні, яку в народі називають «Бродвеєм». Проміжні ремонти не дають результатів, тому криворіжці на сайті міськвиконкому зареєстрували петицію з вимогою провести комплексну реконструкцію «Бродвею», пише kryvyi-rih-future.com.ua.

 «Архітекторами та проектувальниками мікрорайону 5-й Зарічний Кривого Рогу було прийнято вдале рішення про облаштування пішохідної алеї довжиною близько 800 метрів, що простягається від ТРЦ« Терра »до ринку «Босфор». Ця алея має велике значення для жителів мікрорайону, адже служить найкоротшим сполученням між важливими для життєдіяльності об’єктами, зокрема, станцією швидкісного трамвая «Електрозаводська», зупинками громадського транспорту, установами освіти, культури і спорту, закладами торгівлі та сервісу тощо. Незважаючи на важливість цього об’єкта інфраструктури, його стан знаходиться в занепаді і з року в рік погіршується. Асфальтобетонне покриття кінця 80-х років зазнало істотних руйнувань як в результаті тривалої експлуатації, так і в результаті численних ремонтних робіт водопроводу, тепломереж і каналізації. За мокрої погоди пішохідні доріжки покриваються суцільним маренням і калюжами. Через це люди змушені прокладати собі шлях центральним газоном, де майже не залишилося трав’яного покриву », – описує існуючу проблему автор петиції Андрій Червінчук.

Чого хочуть мешканці Зарічного

Жителі Зарічного вважають, що «Бродвей» не відповідає сучасним вимогам цивілізованого суспільства і нормам благоустрою європейського міста XXI століття.

«Для створення комфортних умов пішохідного руху городян необхідна комплексна реконструкція алеї «Бродвей» з облаштуванням сучасного зовнішнього led-освітлення, зливового водовідведення, тротуарною плиткою і бордюрами, облаштуванням газонів. Пропонуємо органам місцевого самоврядування розглянути можливість проведення комплексної реконструкції алеї «Бродвей» за рахунок коштів міського бюджету, бюджету Покровського району міста, а також залучення додаткових коштів промислових підприємств та інших суб’єктів господарювання », – пропонує автор петиції Андрій Червінчук.

Голосування за петицію стартувало, якщо вона набере необхідну 1000 голосів, її розглянуть на депутатських комісіях, а потім на сесії міськради. Там депутати будуть вирішувати долю криворізького «Бродвею».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.