Субота, 20 Липня, 2024

Як змінився Кривий Ріг за 10 років

Більшість  криворіжців вважають рідне місто – містом застою і безперспективного майбутнього, зокрема для молоді. Городяни вважають, що в Кривбасі в порівнянні з іншими містами нерозвинена інфраструктура на належному рівні, що не будують дороги, не зводять будинки. Думка багатьох зводиться до того, що нові житлові комплекси це плід міста, яке стрімко розвивається, коли приріст кількості населення більше ніж народжуваність, коли в місті є безліч робочих місць і кар’єрні перспективи, коли криворіжці не хочуть залишати своє місто в пошуках кращого життя. Кривий Ріг – це всього лише ресурсна жила з мінімальним рівнем цивілізації який необхідний для обслуговування промисловості. Думка криворіжців говорить про те, що в розвиток міста нічого не вкладається, так само як і в розвиток молоді, щоб вона не виїжджала. У місті відкривається або “АТБ” або “Генделик”, що на думку городян виглядає дуже депресивно. Далі на kryvyi-rih-future.

Реконструкції та реставрації

За цей довгий період насправді було відремонтовано чимало міських об’єктів. Взяти наприклад проспект Поштовий на якому зробили всіма улюблені фонтани, облагородили територію різними рослинами, зробили алею, поставили лавочки провели освітлення. Пройшла так само реставрація театру Шевченка, фарбування і додавання різнобарвного нічного освітлення. З іншого боку театру зробили майданчик для дітей, які могли б там кататися на роликах, самокатах і велосипедах, також зробили безліч зон з лавочками для відпочинку та шаховий клуб. Були відреставровані старі житлові будинки-сталінки, пофарбовані і виправлена ​​ліпнина, яка обсипалася. Була облагороджена і перепланована територія біля Свято-Миколаївської церкви, зроблений новий міський фонтан. І це тільки в Центрально-Міському районі. По вулиці Мусоргського,по проспекту Південному всі будинки також були реставровані.

Був повністю реконструйований сквер по вулиці Свято-Миколаївська та школа мистецтв №2 яка знаходиться в ньому. З кожним роком парк Мершавцева стає все краще і краще, завдяки його благоустрою, також була реконструйована друга черга цього парку, зараз це найсучасніший парк Гданцівський. Крім цих парків були реконструйовано ще ряд інших парків, таких як Шахтарський і Тернівської.

Будівництво

За це десятиліття було зведено досить мало житлових будинків. Одним з них є житловий комплекс “Едельвейс”. На даному етапі йде будівництво комплексу “Ювілейний” і нової багатоповерхівки на мікрорайоні Даманський.

Був зведений новий пішохідний міст, який з’єднує вулицю Свято-Миколаївську з парком імені Юрія Гагаріна.

Були реконструйовані дороги міського значення, однією і головних є проспект 200-річчя Кривого Рогу та державного значення. У тому числі відкриті і нову трасу, яка сполучає Спаську і Сонячний мікрорайон.

Побудували Квітковий годинник, флагшток. Йде будівництво нового готельного комплексу на Поштовому, будівництво двох стадіонів та багато іншого.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.