Понеділок, 15 Квітня, 2024

Як локдаун вплине на міські перевезення в Кривому Розі

У всій країні епідеміологічна ситуація погіршується, що може призвести до введення локдауна, яке потягне за собою обмеження перевезень, як і міських так і міжміських. До чого потрібно бути готовим криворіжцям? Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

Обмеження

Повне припинення міських та інших перевезень може дуже сильно позначитись на економіці всієї країни і крім цього на пересування людей, зокрема і криворіжців. Таке обмеження не дає в принципі ніякого впливу на епідеміологічну ситуацію. Взяти до прикладу такий же досвід припинення руху громадського транспорту в більш сильних і розвинутих країнах, вони після все одно відновлювали роботу транспорту і переходили на більш слабкі карантинні норми.

Виходячи з цього ефективніше буде дотримуватися всіх карантинних норм під час перевезень, масковий режим, обмежена кількість пасажирів. І крім цього замість того, щоб скорочувати транспорт на маршруті, необхідно навпаки щоб на маршрут виїжджало якомога більше транспорту, тому що кількість можливих пасажирів в самому транспорты зменшилася, але попит то не зменшився, відповідно необхідно ставити на маршрут додатковий транспорт.

Виходячи з цього можна зробити висновок, що уряд навряд чи повністю скасує перевезення. Транспорт буде функціонувати як і зазвичай з дотриманням всіх карантинних вимог.

Ситуація із захворюваністю 

Число хворих на коронавірус з кожним днем ​​зростає. Дніпропетровська область є анти лідером за кількістю хворих. У більше ніж половини населення досі недовіру до вакцини, тому вони не вакцинуються ризикують своїм здоров’ям і здоров’ям інших людей. Криворіжці не виняток в цьому плані. Велика частина населення міста ризикує життям через поширених міфів про вакцину.

Вакцини побоюються через міфів як і молоді криворожанки так і люди у віці.

Одними з найпоширеніших є безпліддя і порушення менструального циклу. Відносно безпліддя це не так, вакцина його не викликає. Навіть під час клінічних досліджень вакцини Pfizer кілька дівчат завагітніли. У США наприклад більш ніж 130 тисяч жінок вакцинували під час вагітності і це ніяк не вплинуло на них, на плід і на здоров’я в цілому. Так само провели дослідження серед 35 тисяч вакцинованих і вагітних дівчат і виходячи з досліджень з’ясували, що вакцина жодним чином не впливає на ембріон, не може йому нашкодити, також і самої вагітній. Що відносно менструального циклу, таких досліджень в цій області досить ще не було проведено. Порушення в основному виникають через стрес, зміною ваги або фізичної активності, а також якщо є якісь захворювання на тлі. Якщо ж після вакцинації дівчина виявила будь-які зміни в своєму менструальному циклі необхідно тоді звернутися до свого гінеколога.

Ще один міф про вакцину про те, що вона змінює гени. Правда в тому, що будь-яка вакцина проти COVID-19 ніколи не проникає в ядро ​​клітини де знаходиться ДНК. МРНК ніколи не інтегруються, не проникає в ядро ​​клітин, не змінюється генів, вона через кілька днів після уколу самостійно руйнується. Це означає що мРНК не може взаємодіяти з ДНК відповідно і не може змінювати гени.

Криворіжцям не варто боятися вакцинуватися, адже масове вакцинування сприяє виробленню колективного імунітету, який в майбутньому поборе поширення цієї недуги.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.