Субота, 25 Травня, 2024

У Кривому Розі облаштують інклюзивний майданчик для дітей

Вже незабаром у Кривому Розі з’явиться дитячий майданчик  для особливих дітей. Його збудують за кошти з обласного бюджету, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Для створення майданчику для дітей з інвалідністю обрано територію парку за ПК «Мистецький» у Саксаганському районі. Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Територію парку планують оновити, і вже навіть готовий проект майбутньої зони відпочинку. У ньому врахували потреби людей з інвалідністю, для них всюди облаштують пандуси та занижені бордюри. Площа майбутньої осучасненої паркової зони складає  1,1 га.

Зараз визначають підрядника, який будуватиме парк. Тривають тендерні процедури.

«Запланували створити в області 15 нових сучасних парків та скверів. Будівельний майданчик розгорнемо і в Кривому Розі. Там у Саксаганському парку облаштуємо сучасний майданчик для малечі. Він буде зручний та безпечний і для дітей з інвалідністю», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Олександр Москаленко.

Будівництво майданчику та облаштування території обійдеться майже в 20 млн грн. Слід зазначити, що подібний парк вже є у Дніпрі, а ініціатива появи такого парку у нашому місті належить народним депутатам від Кривого Рогу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.