Середа, 29 Травня, 2024

У Кривому Розі буде реалізовано 5 проектів з капремонту мереж зовнішнього освітлення

Впродовж 2020 року у Кривому Розі мають бути реалізовані 5 масштабних проектів з освітлення вулиць. Мова йде про виконання робіт з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення вулиць Калнишевського, Лермонтова, проспектів Гагаріна, Металургів та Миру, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

На сьогодні вже реалізовано два проекти, зокрема від вулиці Кривбасівська до площі Визволення та від площі Визволення до проспекту Миру.

На завершальному етапі виконання капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення по проспекту Гагаріна.

У ході ремонту встановлюють натрієві та світлодіодні світильники, що  дозволяють, не виходячи за межі існуючих потужностей використання електричної енергії, здійснити освітлення пішохідних доріжок (тротуарів). Вони мають довший термін експлуатації, економічність у споживанні електричної енергії та не містять небезпечних речовин, які потребують утилізації.

З 13 липня стартують роботи на проспекті Металургів, їх планують завершити до кінця серпня цього року.

Також тривають роботи внутрішньоквартальних доріг та прибудинкових територій. Тривають ремонти доріг по вулиці Миколи Ходича, по вулиці Черняховського, на вулиці Чарівна , вулиці Закарпатська, вулиці Карбишева, по вулиці Урюпінській, Праці та Лаштоби.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.