Субота, 25 Травня, 2024

Прокладено перший альтернативний веломаршрут у Кривому Розі

Останнім часом велика кількість криворіжців пересіли на ровери і не тільки подорожують родинами у вихідні дні, а й їздять на роботу. Проте, оскільки дороги міста не облаштовані велодоріжками, дехто боїться користуватися великими автомагістралями, особливо в час пік, ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян» та Ukrainian Bike Famili в межах проекту «Кривий зручний» вирішили створити альтернативні веломаршрути, які будуть доречні перш за все для не досить досвідчених користувачів роверів. Про це ініціатори проекту повідомили на фейсбук- сторінці ГО «ОВГ», пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Головним критерієм прокладання такого маршруту стала наявність можливості уникнути інтенсивного руху транспорту і приємним бонусом краса оточуючого середовища.

Де пройшов новий велосипедний маршрут?

Перший маршрут вже прокладено 24 травня Денисом Дубовим, Віталієм Дарчиком та його дружиною. Він пройшов по території Покровського району від парку «Шахтарський» до 173 кварталу  стежками Рибасового. Тішитимуть око веломандрівників і гарні краєвиди Кресівського водосховища, де довга дорога виведе до мосту 129 квартала, звідки можна поїхати на мікрорайон Зарічний. Активісти, мандруючи рекреаційними зонами, звернули увагу і на проблеми облаштування набережної, яка була на їхньому шляху.

Далі їх маршрут пройшов по Білій горі, а також степовими околицями гранітного кар’єру. Приємною несподіванкою для веломандрівників став травневий теплий дощ.

Своє відео Денис Дубов розмістив на сторінці фейсбук і воно вже отримало відгуки користувачів. Ініціатори цього проекту будуть щотижня прокладати нові безпечні і цікаві велошляхи, а також щотижня викладатимуть інформацію і відео на сторінці ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян».

Користування такими маршрутами це не тільки можливість проїхати ровером, це ще й можливість,  добираючись на роботу і повертаючись з неї, в умовах ковіду уникнути зайвого контакту з іншими людьми. Це додаткова можливість отримати задоволення від споглядання чудових краєвидів Криворіжжя, бо зазвичай через високий ритм життя ми не звертаємо увагу на те, що нас оточує. А ще пересування на ровері є корисним для здоров’я і дає можливість тримати себе у гарному фізичному стані.Нагадаємо, що у квітні було проведено заняття «Велошколи», де дорослим і дітям досвідчені велосипедисти  розповіли про правила дорожнього руху.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.