Середа, 29 Травня, 2024

Де у Кривому Розі можна безкоштовно пообідати?

У Кривому Розі з перших днів війни росії проти України було організовано гуманітарні штаби, де вимушені переселенці з окупованих територій України могли отримати необхідну допомогу: продуктові набори, одяг, допомогу медиків та психологів. Також міська влада та волонтерські штаби Кривого Рогу не забували соціально незахищених категорій населення. Вони видавали продуктові набори та організовували безкоштовні обіди. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Безкоштовні обіди від благодійного фонду “Карітас Кривий Ріг”

Криворізький благодійний фонд “Карітас” у непростий воєнний час надає допомогу незахищеним категоріям населення міста. Благодійний фонд працює при профільному центрі Рідна хата на Парафії Святого Миколая Чудотворця УГКЦ у місті Кривий Ріг. У центрі здійснюється набір людей на безкоштовні обіди на грудень 2022 року.

Таку допомогу благодійний фонд “Карітас” надає конкретним категоріям внутрішньо переміщених осіб. Безкоштовні обіди у центрі Рідна хата на Парафії Святого Миколая Чудотворця УГКЦ можуть отримати:

  • громадяни з інвалідністю 1 та 2 групи відповідно до довідки медико-соціальної експертної комісії;
  • самотні громадяни пенсійного віку, починаючи з 60 років;
  • самотній батько, мати чи опікун, який має статус батька/матері-одиначки, розлученого, вдови/вдівця чи опікуна за рішенням суду;
  • багатодітні сім’ї в яких проживає троє та більше дітей;
  • вагітні жінки, а також годуючі мами та сім’ї, які годують дітьми віком до 2 років;
  • люди, які мають тяжкі захворювання.

Також важливою умовою отримання безкоштовного обіду у центрі є те, що внутрішньо переміщені особи виїхали за межі окупованих територій України після 24 лютого 2022 року.

Як записатись на безкоштовний обід?

Безкоштовні обіди для соціально незахищених категорій населення організовують у Центрально-Міському районі. Раніше обіди проводили протягом усього листопада. Триває запис на грудень 2022 року. Для запису необхідно зателефонувати за номером 098-892-03-69. Дзвінки приймаються лише у будні з 10:00 ранку до 16:00 вечора. При отриманні обіду необхідно мати оригінали всіх необхідних документів.

Яку ще допомогу можуть отримати переселенці у Кривому Розі?

З перших днів повномасштабної війни росії проти України в Кривому Розі було організовано гуманітарні штаби, які досі надають різну допомогу внутрішньо переміщеним особам. Зокрема, вимушені переселенці у Кривому Розі можуть отримати продуктові набори із запасом продуктів на деякий час, необхідні речі та взуття. Також у волонтерських центрах є необхідні засоби для гігієни, дитяче харчування та памперси. Крім цього внутрішньо переміщені особи в Кривому Розі можуть отримати безкоштовну психологічну і медичну допомогу. Для отримання будь-якої допомоги, ВПО необхідно звернутися до міських пунктів допомоги переселенцям. На території Кривого Рогу їх чимало.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.