Субота, 25 Травня, 2024

Нові рейси з Кривого Рогу до Єгипту

Криворізький аеропорт потроху оживає. Його чекає відкриття нових міжнародних напрямків та реконструкція самої будівлі, а також смуги для зльоту і посадки. Далі більш детально про це розкаже kryvyi-rih-future.

Перельоти

У вересні, коли відзначали день туриста 27-го числа, в криворізькому аеропорту відбулися збори з турфірмами міста, де представили новий маршрут з нашого міста в єгипетський містечко Марса-ель-Алам. Переліт буде здійснюватися без пересадок, тривалість близько 3-4-х годин.

Вибрали Марса-ель-Алам, тому, що це досить молодий курорт, якому близько 20-ти років, але він дуже стрімкими темпами розвивається. Готелі курорту знаходяться на піщаному березі Червоного моря. Цей курортне містечко досить відрізняється від інших більш популярних єгипетських курортів.

Тут обслуговування, та й в принципі весь сервіс набагато краще, тут дуже красиво, природа просто казкова. Пісочний пляж і коралові рифи, неподалік в бухті водяться морські корови і черепахи. Риф служить роздільником між відкритим морем і лагуною, де люблять кататися кайтсерфери. Південніше знаходиться національний парк де знаходяться пустелі, цілі плантації водоростей, рифи і цілі острови.

Раніше до пандемії коронавірусу рейси в Єгипет також здійснювалися. Вильоти були в Шарм-ель-Шейх тривалістю 4-и години, а також до Туреччини в Даламан тривалістю 2 години 10 хвилин. Такі перельоти доставляли море зручностей для криворіжців і жителів найближчих міст, так як не потрібно було їхати в інші міста, щоб відправитися на курорт, економія і часу і грошей.

Реконструкція

У нашому аеропорту незабаром будуть не тільки нові напрямки, але і сама будівля аеровокзалу вже через рік перетвориться в найсучасніший аеропорт.

В Україні налічується всього лише 7-м міст, в яких число жителів перевищує число жителів Кривбасу, що свідчить про те, що Кривбас велике місто і воно вимагає доступної і сучасної інфраструктури, нового аеропорту.

Для смуги для посадок і злетів вже куплено деяке обладнання, таке як вогні наближення, які дозволяють літаку злітати і сідати. Також придбали систему антиобледеніння, яка в холодну пору року, в ожеледь і туман дозволить літаку сідати і злітати. Незабаром відбудеться і ремонт самої смуги.

У самому аеропорту в два етапи реконструюють два термінали на 100-о людей, яка функціонує на сьогоднішній день, а після термінал на 400-а людей, яка більше 30-и років не приймав людей. Один термінал відповідно зроблять під внутрішні рейси, а інший під міжнародні. Буде нове Duty Free, парковка, доступ для людей з обмеженими можливостями, відеоспостереження та багато іншого. Аеропорт буде реконструйований відповідно новітнім вимогам.

Роботу планують здати вже в наступному 2022-у році. На всі роботи було надано близько 990-о мільйонів гривень з держбюджету і бюджету Кривого Рогу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.