Середа, 19 Червня, 2024

Які парки будуть відремонтовані у 2022 році у Кривому Розі

Новий рік для Кривого Рогу буде роком реконструкції міських зон для відпочинку, а точніше парків. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

Тож незабаром криворіжці зможуть відпочити в оновлених парках. Одним з таких є парк Ювілейний, який знаходиться у Довгинцівському районі вздовж вулиці Соборності. У цьому парку крім його повного оновлення у вигляді нових доріжок, освітлення, лавок, вільного доступу до інтернету заплановано будівництво цілого урбан-парку для активного відпочинку криворіжців. Цей сучасний парк буде не гірший за новий парк у Києві на ВДНГ. Тут з’явиться безліч зон для занять спортом, таким як футбол, футбол 3х3, баскетбол, новий скейт парк, зона для занять йогою, воркаутом, зона для графіті, можна буде пограти в пінг-понг і багато іншого. Проект сучасної паркової зони передбачає потреби людей з обмеженими, а також батьків з візками. У парку Ювілейний встановлять нові туалети, роздягальні та локери. Тут старт капітального оновлення заплановано на весну, а кінець усіх ремонтних робіт заплановано на кінець 2022 року.

Парк Саксаганський – ще один парк, що потрапив під реконструкцію. Стосовно цієї міської зеленої локації на поточний рік заплановано виконання проектно-кошторисної документації для того, щоб втілити новий етап ремонту парку, який знаходиться на площі Володимира Великого в Саксаганському районі.

Ремонтні роботи обох парків Кривого Рогу, а також все проектування здійснюватиметься за кошти, виділені з обласного бюджету.

На оновлення цього року чекає і парк імені Федора Мершавцева. За кошти з міського бюджету у розмірі майже трьох мільйонів гривень у парку у Центрально-Міському районі планують повністю реконструювати набережну біля пляжу, там де зараз розміщені старі сходи до води.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.