Середа, 29 Травня, 2024

Урбан-парк – сучасний простір для відпочинку криворіжців. Як він виглядатиме?

Сучасний простір для відпочинку криворіжців– Урбан-парк з’явиться у Довгинцівському районі на базі парку Ювілейний. На проектування об’єкта будівництва виділили суму в  3 мільйони 750 тисяч 000 гривень, а на саму реконструкцію витратять 87 мільйонів 386 тисяч 750 гривень 60 копійок. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Будівельні роботи, які провели кілька років тому

У парку Ювілейний у Довгинцівському районі у 2016 році було виконано низку будівельних робіт. Але як виявилося згодом у ході капітального ремонту парку Ювілейний було використано неякісні матеріали, що дуже швидко виявилося. Бетон потріскався і кришився на стиках ще до того, як об’єкт здали в експлуатацію. При цьому укладання бордюру та тротуарних плит у парку йшло дуже швидкими темпами та з дуже великими порушеннями технологій. Тоді така реконструкція коштувала Міськраді Кривого Рогу 3,59 мільйона гривень.

Що зроблять в Урбан-парку

Замовником реконструкції парку Ювілейний у Довгинцівському районі Кривого Рогу виступає Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА. Площа парку, що була виділена під реконструкцію становить 2,0493 га. На цій території з’явиться:

 • оновлені та нові доріжки для пішоходів та тротуари;
 • нові газони, а також буде проведено озеленення;
 • нова система поливу газонів;
 • нове висвітлення урбан-парку;
 • ряд спортивних споруд: скейтпарк площею 1700 метрів квадратних, памп трек 1000 метрів квадратних, майданчик для стрітболу та баскетболу площею 1350 метрів квадратних, територія воркауту та паркура 700 метрів квадратних, дитячий майданчик 1500 метрів квадратних, майданчик для футболу 3х2 та футболу 1200 метрів квадратних; територія брейкінг та івент 230 метрів квадратних, територія для йоги 500 метрів квадратних, майданчик для пінг-понгу 350 метрів квадратних, територія клаймінгу 350 метрів квадратних, зона для графіті 200 метрів квадратних, територія доріжка для бігу 300 метрів квадратних;
 • нові МАФи: декоративні конструкції, стенди з інформацією, лавки, урни, трибуни та інше;
 • спеціальне обладнання для спортивних майданчиків;
 • доступність для кожного мешканця Кривого Рогу, включаючи людей з обмеженими можливостями;
 • нова зливова система, освітлення, точки доступу до електромережі, мережі
 • Wi-Fi та відеоспостереження;
 • роздягальні, туалети та локери.

Термін експлуатації всього парку повинен бути не менше ніж 25 років. У грудні було проведено тендер на закупівлю послуг з реконструкції Департаментом капітального будівництва Дніпропетровської ОДА на суму 87 мільйонів 386 тисяч 715 гривень 60 копійок. В аукціоні взяли участь дві фірми ПП “Спецбудмонтаж-21”, яке запропонувало 87 мільйонів 300 тисяч 000 гривень та ТОВ “СК Будінвест”, яка запропонувала в рази більшу суму 87 мільйонів 378 тисяч 875 гривень та виграла на аукціоні. Договір із фірмою на надання послуг було укладено 12 січня 2022 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.