Середа, 29 Травня, 2024

У Кривому Розі з’явиться Урбан-парк

У Кривому Розі йдуть роботи з ремонту парку Ювілейного вартістю в 90 мільйонів гривень. Новий парк буде нічим не гіршим за урбан-парк на ВДНГ у Києві. Далі на kryvyi-rih-future.

Що буде зроблено у новому парку

Довгинцівський район незабаром поповниться ще одним сучасним простором для відпочинку.

ФОП “Матвєєв Андрій Валерійович” вже виконує на місці всі проектні роботи вартістю 3,1 мільйона гривень. Угоду з організацією було підписано ще 27 жовтня.

У планах у парку створити сучасний простір для криворіжців, де буде об’єднана паркова зона та спеціальні майданчики для вуличних видів спорту. Тут зможуть проводити час любителі активного способу життя, брейкдансери, скейтери, самокатери та bmx’сери.

Проектом передбачено реконструкцію вже наявних у парку та спорудження нових доріжок. Облаштування газону, озеленення парку та монтаж систем для поливу. Буде зроблено нове освітлення, зроблено точки для підключення до електромережі, встановлено мережу Wi-Fi, а також зроблено відеоспостереження.

Парк поповниться новим скейт-парком, памп-треком, місцем для стріт-денсу,  хабом та біговою доріжкою. Також у парку Ювілейний будуть розміщені майданчики для гри баскетболом та стрітболом, паркуром, воркаутом, футболом 3х3 та панна футболом. Крім всього вищезгаданого в парку можна буде пограти в пінг-понг. А для найменших криворіжців буде зроблено “дитячий урбан-парк”. Для криворіжців, які люблять медитувати, буде зроблена сеціальна зона клаймінгу. А для вуличних художником буде спеціальне місце для реалізації своїх ідей – зона графіті.

Окрім цього по території парку буде поставлено лавки, урни, трибуни, стенди з інформацією та інший вуличний декор. Парк був спроектований виходячи з потреб та людей з обмеженими можливостями та батьків з візками. Також у парку будуть встановлені туалети, роздягальні та локери.

На Prozorro вже оголошено аукціон для цих видів робіт на суму 87,3 мільйона гривень.

Роботи з реалізації урбан-парку планують завершити вже до кінця 2022 року.

Що хотіли зробити раніше?

У 2016 році в парку Ювілейний збиралися облаштувати для криворіжців комфортну зелену зону. Але всі роботи зупинилися на облаштуванні доріжок з бетону.

Тоді ремонтними роботами займався підрядник “Темлобудсервіс”. Компанія досить гучної та відомої справи, в рамках якої у 2017-му році було затримано чиновника з Кривого Рогу. Після слідства стало відомо, що замість 10-ти сантиметрового бетонного покриття, покриття склало 8-9 сантиметром. Крім цього коли компанія виконувала роботи, чомусь забула зробити з піску підстилаючу основу, яка була передбачена проектною документацією.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.