Субота, 25 Травня, 2024

У Кривому Розі відкрився центр “Дія.Бізнес”

Тепер у Кривому Розі є найбільший центр Дія.Бізнес. Церемонія відкриття якого відбулася 26-го листопада. Площа нового та сучасного центру становить 600-т квадратних метрів, а в самому центрі можна отримати чимало інноваційних послуг. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

Приміщення провідного центру повністю готове. Також повністю зібрано команду “Дія.Бізнес-Кривий Ріг”. На даний момент усі співробітники проходять навчання для подальшого надання послуг.

Тобто 26-го числа було технічне відкриття, офіційна дата відкриття сучасного центру призначена на січень 2022-го року.

Кривий Ріг є промисловим серцем України. Відповідно місто має вагоме значення для економіки країни, а також великий потенціал для розвитку бізнесу як малого, так і середнього. Новий центр буде так званим поштовхом для вже існуючих підприємців Кривбасу та для майбутніх бізнесменів. “Дія.Бізнес” досить швидкими темпами розвиває інфраструктуру на місцях. Такі центри незадовго будуть практично в кожному місті і працюватимуть злагоджено за сучасними та світовими стандартами, як єдиний механізм.

Приміщення 600-т квадратних метрів нового центру розмістили по вулиці вул. Петра Калнишевського, 1а у будівлі колишнього КриворожНДПІрудмашу.

Важливо знати, які ж послуги незабаром зможуть отримати криворіжці в цьому центрі. Насамперед це безкоштовні консультації у різних напрямках від експертів, це участь у різних бізнес-подіях, це проходження навчання в рамках освітніх програм. І крім цього “Дія.Бізнес” допомагає знайти інвесторів для майбутнього бізнесу, а також що важливо партнерів. У центрі можна буде познайомитися з іншими криворізькими підприємцями, а також протестувати розроблений продукт на спеціалізованій локації pop-up.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.