Середа, 29 Травня, 2024

У Кривому Розі триває боротьба із незаконно розміщеною рекламою

На території Кривого Рогу досі виконуються демонтажні роботи рекламних споруд та оголошень, які розміщені неправомірно. Протягом минулого тижня з вулиць рідного міста було прибрано шістнадцять оголошень. Далі на kryvyi-rih-future.

Що зробили за останні сім днів

Працівниками відділу реклами нашого міста протягом останніх семи днів було виконано чудову роботу. За той час було прибрано з вулиць міста шістнадцять об’єктів на яких було розміщено рекламу у Саксаганському та Тернівському районах.

Відділ з питань до цього дня продовжує активний демонтаж реклами, яка неправомірно розміщена і повідомляє криворіжцям, щоб вони також були активними та зверталися до них якщо виявили якісь порушення у розміщенні реклами.

З чого почалася ініціатива

Все почалося з ініціативи криворіжанки Поліщук Т. В., яку вона подала навесні 2021 року. Нею було написано петицію під назвою “Реклама на вулицях міста”, яку вона подала на офіційний сайт міської ради. У проханні йшлося про демонтування рекламних конструкцій, тому що місто вже просто потопає в неймовірній кількості реклами, розміщеної абсолютно скрізь. Крім того, що реклама розміщена незаконно, так більшість цих конструкцій ще й перебуває в дуже аварійному стані, а також окрім цього відволікає водіїв транспорту, що згодом призводить до аварій.

Ця тема дуже торкнулася просто кожного криворіжця  і прохання до влади від місцевої мешканки за лічений місяць набрало необхідні тисячі голосів для подальшого розгляду та рішення депутатами Кривого Рогу.

Після  цього досить швидкого набору горолосів, петицію через кілька днів розглянули депутати Кривбасу на черговій сесії та прийняли рішення підтримати цю ініціативу.

Після прийняття позитивного рішення негайно було доручено відповідному відділу з питань реклами розпочати роботи з демонтажу та захаращеності міста.

Співробітники даного відділу відреагували моментально і одразу ж розпочали роботи з боротьби з рекламними порушниками, небезпечною рекламою і тією, яка псує цілісний вигляд Кривбасу. Практично за півроку роботи демонструвалося безліч рекламних об’єктів, білбордів, конвексбордів та сітілайтів, місто стало чистішим, тепер вулицями криворіжцям стало ходити куди приємніше.

Актуальною проблемою залишається і кимось самостійно розміщена реклама на деревах і стовпах, яку зазвичай прив’язують скотчем або обмотують дротом, реклама на парканах і так далі. За розміщення такої реклами загрожує штраф у розмірі тисячі сімсот гривень та відповідно усунення даної конструкції чи оголошення.

Окрім демонтажу та штрафів працівниками міського відділу реклами організовуються зустрічі з підприємцями Кривого Рогу, які мають малий та середній бізнес. На зустрічах вони розмовляють, інформують про виконану роботу, про вимоги до розміщення реклами, доносять всю інформацію до бізнесменів, щоб місто мало своє обличчя і не було захаращене рекламою, щоб вся реклама в цілому мала свій дрес-код і обов’язково була законною.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.