Субота, 25 Травня, 2024

Сучасний басейн у Кривому Розі. Які роботи вже виконано?

Будівельні роботи басейну у Кривому Розі йдуть дуже активно. Сучасний водний комплекс зводять абсолютно з нуля, на тому місці, де раніше була розміщена стара школа під номером 20. Незадовго до початку будівництва вона була знесена, оскільки тривалий час перебувала в дуже аварійному стані. Учнів школи направили до найближчого навчального будинку, школи №1. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

Басейн зводять у старому центрі міста на вулиці О. Поля. З фото можна побачити, що на даному етапі роботи по фундаменту  майбутнього комплексу повністю виконані і зараз будівельники працюють над його стінами.

Будівля нового басейну буде сучасною за всіма параметрами. Для будівництва самого корпусу басейну будуть використані енергоефективні технології. Майбутній комплекс буде доступний абсолютно кожному криворіжцю. Будівлю оснастять підйомниками та пандусами, які допоможуть криворіжцям з особливими потребами відвідувати водний комплекс. Крім цього, в будівлі майбутнього басейну будуть розміщені спеціальні покажчики написані шрифтом Брайля.

Довжина майбутнього басейну складатиме 25 метрів, а ширина його буде 12 метрів. У басейні буде розміщено шість доріжок. Виходячи з цього найбільшим басейном у місті залишається водний комплекс “Богатир”. Він знаходиться на Соцмістечі по вулиці Соборності,1. Довжина цього басейну більша і складає всі 50-т метрів. І його було відносно недавно відремонтовано.

Але у планах зведення саме сучасного басейну. До того ж у новому водному комплексі буде встановлено сучасний трирівневий механізм очищення води. Також передбачено, що плавати у басейні зможуть аж сто криворіжців.

Роботи зі зведення сучасного водного палацу проводять у рамках “Великого Будівництва”. Відвідати новий басейн криворіжці вже зможуть восени наступного року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.