Субота, 25 Травня, 2024

Стадіону від АрселорМіттал Кривий Ріг для КНУ поки що не буде

Весною минулого року стало відомо, що стадіон, який належить Криворізькому національному університету, буде реконструйований. Зайнятися проектом-реконструкцією мав АрселорМіттал Кривий Ріг. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Що було у планах оновлення стадіону?

Стадіон КНУ мають намір капітально відремонтувати, створити належні та комфортні умови для занять спортом як і для самих студентів Криворізького національного університету, так і для мешканців району.

У плани реконструкції стадіону КНУ площею 15 695 квадратних метрів входило:

 • будівництво комплексу для спортивних занять та занять легкою атлетикою на свіжому повітрі;
 • заміна всього старого освітлення на нове;
 • заміна системи відведення води;
 • заміна 4-х легкоатлетичних доріжок довжиною 360 метрів на нове безшовне гумове покриття, яке не слизьке та витривале, а також має достатній рівень амортизації;
 • монтаж двох тренажерних зон: тренажери для вулиці, бруси з турниками та спортивними снарядами;
 • будівництво нових окремих майданчиків для гри в: міні-футбол, для великого та маленького тенісу, баскетболу, волейболу, а також ділянку для стрибків у довжину;
 • будівництво нових трибун з навісом, які мали бути зроблені з полегшених металевих конструкцій з полікарбонату.

На оновленому стадіоні зможуть умістити близько 1 тисячі глядачів. Все нове обладнання на стадіоні має відповідати декільком основним вимогам:

 • безпека у використанні;
 • захист від вандалізму;
 • багатофункціональність;
 • можна здійснити ремонт.

Головною особливістю оновленого стадіону мало бути нове футбольне поле 90х45 метрів. Зручне покриття із штучної трави, яке сертифіковане FIFA для футболу CCGrass Nature. Під таким покриттям слід ще розміщуватися п’ять словів основи з ущільненого грунту, піску, геотекстилю, гранітного щебеню і гранітного відсіву.

Чому будівництво стадіону зупинено?

Причиною того, що будівельні роботи на стадіоні Криворізького національного університету призупинені є те, що Міністерство освіти і науки України не підписало дозвіл на проведення на даній території капітальних будівельних робіт.

Про цю інформацію на прес-ланчі 15-го лютого розповів генеральний директор АрселорМіттал Кривий Ріг Мауро Лонгбордо.

АрселорМіттал Кривий Ріг є головним інвестором у реконструкцію стадіону КНУ, і вже у 2021 році ставили план відкрити повністю модернізований стадіон.

Через бюрократичні затримки, роботи були затримані і згодом зовсім не отримали дозвіл на подальше здійснення проекту-реконструкції.

Сергій Шкарлет Міністр освіти України знає про ситуацію, що склалася з будівництвом стадіону для Криворізького національного університету та дав обіцянку надалі сприяти її вирішенню.

Також на прес-ланчі зазначили, що АрселорМіттал абсолютно повністю готовий для початку проведення капітального ремонту стадіону КНУ. Усі роботи розпочинаються відразу після того, як Міністерство освіти і науки України підпише відповідний дозвіл.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.