Середа, 29 Травня, 2024

Скоро може з’явитись “Гостьова карта Криворіжця”

Вже як третій рік поспіль мешканці Кривого Рогу користуються “Картою криворіжця”. Вона має різний колір залежно від того якої категорії жителів міста належить: для учнів шкіл, криворіжців працездатного віку, а також для пільгових категорій. Але незабаром з’явиться ще одна категорія картки – “Гостьова карта криворіжця”. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Карту цього виду зможуть оформити ті люди, які проживають у Кривому Розі, навчаються криворізьких ВНЗ або ж працюють на якомусь із підприємств, яке перебуває на території міста, але при цьому не мають прописки у Кривому Розі.

Наразі звичайною “Картою криворіжця” вже користується майже 300 тисяч місцевих жителів. З травня 2021-го року завдяки цій карті та введеній програмі з безкоштовного проїзду, жителі міста, які мають “Карту криворіжця”, можуть їздити у громадському комунальному транспорті абсолютно безкоштовно, ціну за проїзд компенсують з міського бюджету. 2022-го року цю програму було продовжено.

Крім цього, спеціально буде випущено додаток для смартфонів “Карта криворіжця”, де можна буде відчути всі привілеї картки в смартфоні. Одним із таких буде і оплата карткою за допомогою смартфона та побудова зручних та коротких транспортних маршрутів, а також багато іншого. Крім цього ще на сьогоднішній день тестується система обліку перебування учнів шкіл на навчальному процесі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.