Субота, 25 Травня, 2024

Ціна “Картки криворіжця” – 11 гривень 82 копійки

Жителі міста досі активно оформлюють “Картку криворіжця”, комусь вона дістається абсолютно безкоштовно, а хтось за неї віддає сто гривень.Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Вже дуже багато мешканців Кривого Рогу оформили брендований пластик, який насамперед дозволяє їм переміщатися містом на комунальному громадському транспорті абсолютно безкоштовно.

Найбільше заяв на оформлення картки надходило і надходить від соціальної категорії населення Кривого Рогу, якщо точніше, то це переважно пенсіонери. “Картку криворіжця” вони отримують абсолютно безкоштовно, тобто за її оформлення та отримання зі своєї кишені вони не платять жодної копійки. Але як відомо, у світі нічого безкоштовного не буває, тобто за картку вже було заплачено. Кошти, за які карти виготовляють та програмується, були виділені з бюджету Кривого Рогу.

Даним питанням займається комунальне підприємство “Центр електронних платежів”, яким було передано Департаменту соціальної політики Кривого Рогу п’ятдесят тисяч штук магнітних карток, загальна сума яких становить 591 тисячу гривень для подальшого впровадження “Картки криворіжця” як електронної та багатофункціональної картки. Виходячи з цього можна сказати, що вартість однієї картки для мешканця Кривого Рогу могла б становити 11 гривень 82 копійки, але вартість через подальше здійснення програмування та персоніфікації кожного жителя Кривого Рогу буде зростати, але ці витрати взяв на себе бюджет міста.

Крім цього розробляється нова “Гостьова картка криворіжця”. Вона буде призначена для тих людей, які навчаються у ВНЗ чи працюють на підприємствах Кривого Рогу, але не мають місцевої прописки.

Також триває робота над програмою для смартфону “Картка криворіжця”. У додатку мешканці Кривого Рогу зможуть завантажити свою картку та розраховуватися за допомогою неї, також як і за допомогою фізичної карти, прокладати швидкі та зручні маршрути, а також багато іншого.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.