Субота, 25 Травня, 2024

Що з’явитися на місці колишнього профілакторію рудоуправління імені Фрунзе у Кривому Розі

У Покровському районі по вулиці Подільській перебуває колишній профілакторій рудоуправління ім. Фрунзе. Він розташований прямо на березі річки Саксагань і нещодавно цю ділянку огородили парканом і поставили спеціальний вагончик для працівників, і там стартували ремонтні роботи. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Кому належить територія колишнього профілакторію

Довгі роки ділянка, де розташовувався колишній профілакторій рудоуправління імені Фрунзе, була нічийною. Будівля профілакторію з роками руйнувалася, а територія приходила в занепад. Але нещодавно на цьому місці розгорнулися роботи.

Колишній профілакторій по вулиці Подільська, 29 у Покровському районі є власністю компанії “Покровський парк” з 2020 року. Земельна ділянка профілакторію становить площу в 0,5184 га, і у 2020 році за рішенням сесії Міськради Кривого Рогу змінила своє цільове призначення та була передана в оренду компанії “Покровський парк” терміном на два роки. Раніше цільове призначення ділянки було для “будівництва та обслуговування будівель охорони здоров’я та соціальної допомоги”, з 2020 року стало для “для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торговельно-розважальної та ринкової інфраструктури”.

Виходячи з документації представленої на сайті Міськради Кривого Рогу, цю територію колишнього профілакторію передали для подальшої його реконструкції в багатоцільовий житловий комплекс із прилеглою інфраструктурою.

Слід зазначити, що дві території, які знаходяться біля профілакторію з кадастровими номерами 1211000000:04:185:0019, а також 1211000000:04:185:0018 також належать компанії та мають аналогічне цільове призначення, тобто будівництво багатоквартирного житлового будинку та відповідної інфраструктури. Загальна площа цих ділянок становить 0,2123 га.

Початок будівництва

Компанія “Покровський парк” ще в середині 2021 року подавала відповідні документи для подальшого отримання дозволу на проведення будівельних робіт, але компанії було відмовлено через виявлення цілого списку досить серйозних порушень.

Минулого місяця 2022 року компанія знову подала документи до відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю міськвиконкому Кривого Рогу. Але також отримала відмову на забудову. Причиною відмовив була аналогічна причина, а також компанією було надано документацію не в повному обсязі. Зокрема у документації:

  • містилися розбіжності за найменуванням об’єкта;
  • на запланованій  парковці майбутнього житлового комплексу не було місць для людей з інвалідністю;
  • була порушена максимально допустима висотність за метри;
  • було також завищено максимально допустимий відсоток забудови території;
  • була представлена не в повному обсязі кошторисна вартість виконання робіт.

Тому слід підкреслити, що компанія “Покровський парк” на місці колишнього профілакторію імені Фрунзе на сьогоднішній день немає дозвільних документів на будівництво.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.