Середа, 29 Травня, 2024

Новий корпус інфекційки у Кривому Розі. На якому етапі тривають роботи?

З початку квітня цього року всі медустанови стали незалежними суб’єктами та фінансування відповідно здійснюватиметься також інакше, відповідно до реформи НСЗУ. У Кривому Розі поступово оновлюють лікарні. Криворізькою владою було прийнято рішення про виділення грошей у розмірі 260 мільйонів гривень з бюджету міста на вдосконалення лікарень, оплату різних енергоносіїв, придбання нового обладнання для лікарень та, звичайно, на ремонт самого суб’єкта. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

Роботи йдуть повним ходом

Капітальні ремонтні роботи корпусу інфекційки під номером один активно продовжуються. Цей суб’єкт був переданий Кривому Рогу з підпорядкування області ще 2019-го року. Насправді ж очікується новий комплекс для отримання всієї необхідної якісної медичної допомоги. Новий корпус лікарні буде зроблено практично з нуля. Його місткість буде на 98-м ліжок. Нову будівлю, яку ремонтують буде дитячим відділенням інфекційки, а в іншій будівлі, яка на даний момент працює, будуть прийматися дорослі криворіжці. У разі поширення пандемії коронавірусу та зростання кількості хворих один із корпусів, як зараз, використовуватиметься для прийому ковід-пацієнтів, а інший корпус відповідно прийматиме всіх криворіжців з інфекційними захворюваннями.

Працівниками вже було виконано низку робіт. Виконали демонтажні роботи та роботи з покрівлею, оновлено ґанок лікарні та його центральний вхід. Також біля входу до лікарні було встановлено пандус для доступності людям з обмеженими можливостями. У новому корпусі вже облицьовані стіни та стоять нові енергозберігаючі вікна та двері, встановлена ​​вентиляційна та опалювальна система, система водопостачання та відведення з можливістю подачі гарячої води. Також повністю замінено електромережу та встановлені LED-лампи. На даному етапі йде розгляд можливості встановлення системи, яка генеруватимекисень. Ремонтні роботи нової інфекційки загалом уже виконано на 60%.

Підтримка від міста інших медустанов

З того моменту, як почав поширюватися коронавірус, цю інфекційну лікарню під номером один перепрофілювали. Місця, які там були, а це 180 ліжок обладнали всім необхідним для надання допомоги лише ковід-пацієнтам. Цього року було додано ще двадцять п’ять ліжок. Також з міського бюджету було виділено кошти та закуплено все необхідне обладнання для ковід-пацієнтів, а це апарати ЕКГ, ШВЛ, концентратори кисню та захисний одяг для медпрацівників.

У НСЗУ з’являються систематичні проблеми щодо фінансування лікарень і така ситуація не лише у Кривому Розі, але незважаючи на це у нашому місті оновлюються медустанови. За невеликий проміжок часу було зведено та відремонтовано практично п’ятдесят амбулаторій, відкрито найновіший та найсучасніший центр кардіології, відремонтовано лікарні під номером десять та одинадцять та багато іншого. Крім усього цього, коли були проблеми з НСЗУ щодо нарахування виплат за роботу, влада міста з бюджету міста виділила на це 24,3 мільйона гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.