Субота, 25 Травня, 2024

На 95-му кварталі скоро з’явиться оновлений підземний перехід

Підземний перехід, який  знаходиться на 95-му кварталі вже дуже давно перебуває в дуже плачевному стані. Сходи зруйновані, знаходяться в аварійному стані, стіни обшарпані, крім цього в переході тимчасово перебувають собаки та криворіжці без певного місця проживання. У переході проводили лише косметичний ремонт, пофарбували стіни, але час дає знати і об’єкт вже давно вимагає капітального втручання. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Підземний перехід на 95-му кварталі планують реконструювати і витратити на ремонтні роботи практично 57 мільйонів гривень. Про цю інформацію стало відомо з офіційного сайту державних закупівель Prozorro. Замовником цієї закупівлі є Управління капітального будівництва виконкому Криворізької міськради. Сума капітального ремонту аварійного підземного переходу на 95-му кварталі становитиме 57 411 752 гривні. Відремонтують і конструкції усередині підземного переходу разом із нежитловими приміщеннями.

Закінчити роботи планують у грудні 2022-го року.

У 2016 році після пожежі було капітально відремонтовано підземний перехід на площі Визволення. Там над підземним переходом була зроблена гідроізоляція, встановлені навіси над сходами, а всередині було укладено плитку та зроблено освітлення. Але з роками підземний перехід пережив не одну навалу вандалів, було зірвано лампи, стіни переходу неодноразово розмальовують, крім цього деякі криворіжці використовують підземний перехід як туалет.

2021-го року в Центрально-Міському районі по вулиці Лермонтова відремонтували ще один підземний перехід, який дуже давно перебував у жахливому стані. Тут також зробили освітлення, уклали плитку, зробили навіси над сходинками, та окрім цього встановили спеціальні підйомники для зручного переміщення криворіжців з обмеженими можливостями.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.