Середа, 29 Травня, 2024

Камери по місту та в закладах – безпека криворіжців

У Кривому Розі на даному етапі владою продовжуються роботи з реалізації нового проекту “Безпечне місто”, який у свою чергу зможе створити умови дотримання порядку у місті та звичайно ж безпеку криворіжцям. Далі на kryvyi-rih-future.

Як діятиме програма

Практично як рік у Кривому Розі функціонує Ситуаційний центр. В даний час до цього пункту підключено майже п’ятсот двадцять камер. Ці відеокамери зафіксовані на головних дорогах міста, лікарнях, школах та інших закладах культури.

Якщо говорити простими словами, то Ситуаційний центр це цілісний пункт командування. У ньому зібрана нова потужна техніка та кваліфіковані фахівці, які виконують огляд та перевірку безпеки на проспектах Кривбасу. Також співробітники центру роблять комунікації з усіма правоохоронними структурами Кривбасу, а також із оперативними організаціями. Всі дані, які фіксують камери, відображаються на моніторах в центрі в режимі теперішнього часу, а також здійснюють запис.

Перспективи подальшої роботи

На даному етапі в місті продовжуються роботи, які надалі зможуть зробити життя криворіжців надійнішим та безпечнішим. Взимку 2020-го року почав своє функціонування Ситуаційний центр, а вже у квітні цього року до центру було приєднано вісімдесят камер для моніторингу безпеки на вулицях міста. Зараз камер приєднаних до центру управління налічується п’ятсот двадцять. Сорок сім штук із цього числа камер встановлені на дорогах Кривбасу, які мають найбільше навантаження. Більш ніж триста камер встановлені в інших комунальних закладах Кривбасу. Крім вулиць та комунальних закладів до центру будуть також підключені суб’єкти бізнесу. Цей процес виконується зараз. До центру підключаються ті підприємці, які мають власні відеокамери. Дозвіл на перегляд своїх камер надав місту також ОСББ. Іде також встановлення камер на майданчиках для викиду сміття.

Така система дозволить все раціонально планувати, а також не витрачати гроші на відеообладнання, де воно вже є, а просто підключати систему до Ситуаційного центру. Міська влада планує розвивати та вдосконалювати систему. У планах встановлення камер, що будуть поблизу головних проспектів, доріг, у таких місцях як театр ім. Шевченка та ПК Південний та інших. Таким чином буде здійснено огляд і прилеглої території і автодороги з пішохідними переходами.

Крім всього цього камери відео спостереження хочуть розмістити за закладами освіти, які знаходяться дуже близько до доріг, де сильно жвавий дорожній рух, щоб діти, які прямували до школи і поверталися з неї, були в повній безпеці.

Також до центру приєднуватимуться транспортні підприємства Кривого Рогу, в транспортах яких встановлені камери. Абсолютно всі зупинки у місті, а також у диспетчерських пунктах, які у свою чергу знаходяться на площі Визволення та на 44-му кварталі буде монтовано відповідну відеотехніку.

На 2022 рік у міської влади у планах розширення відеосистеми. Планується протягом наступного року встановити більш ніж вісімсот камер.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.