Середа, 29 Травня, 2024

Історія розвитку факультету інформаційних технологій в одному із криворізьких вишів

Попит на IT-технології в Україні невпинно зростає з кожним роком. Автоматизація різноманітних виробничих процесів, розробка важливих програм і додатків, без яких складно уявити повсякденне життя – в цьому полягає непроста праця IT-фахівців. Кривий Ріг в першу чергу промислове місто, де видобувають багато корисних копалин, але хибною буде думка, що підприємства Криворіжжя зможуть обійтися без інновацій та передових технологій. Місто потребує висококваліфікованих спеціалістів, які готові розвитися у рідному місті, але довгий час умов для якісної праці у Кривому Розі не було. Загалом, проблема полягала у недосконалих освітніх програмах для молодих спеціалістів. Державний університет економіки і технологій у Кривому Розі є одним лідируючих закладів, де є можливості для розвитку у сфері технологій. Далі на kryvyi-rih-future.

Про факультет інформаційних технологій 

Роком заснування і початку історії факультету інформаційних технологій є 1984, коли обліково-економічний факультет у виші відокремився від єдиного на той час економічного. Тоді на факультеті навчалося майже 500 студентів на денному відділені, а деканом був Корнієв Валентин Леонідович. Підготовка фахівців велася за спеціальностями “Бухгалтерський облік”. 

Громадська спільнота факультету почала формуватися відразу після початку його заснування. Освітні традиції та непохитна трудова дисципліна стали частиною цієї спільноти, які зберігалися у роках і є візитною карткою університету. Протягом наступних п’яти років, студентів, які брали активну участь у соціальному житті вишу, нагороджували почесними грамотами, кращі викладачі заносилися у Книгу пошани і часто проводилися мотивуючі змагання на кращу групу.  

Період з 1989 по 1995 роки був складним для університету, адже в історичному розрізі цей час співпав із розпадом СРСР. Перед факультетом постали нові труднощі і завдання, але він зміг гідно вистояти та забезпечити кожному фахівцю достойне місце у суспільстві, незважаючи на те, що у країні панувало безробіття, відбувалось скорочення виробництва та тяжка економічна криза. 

Наступне десятиліття в історії факультету запам’яталося піднесенням і розвитком – у навчальний процес органічно впроваджувалися новітні технології, зручна модульно-рейтингова система оцінки знань студентів та принципи Болонського процесу. Студенти факультету активно брали участь у міжнародних та всеукраїнських проектах, серед яких “STEM дівчата” “Idea Garage” та багато інших. 

Факти з історії університету та відомі випускники

Криворізький державний університет економіки та технологій був структурним підрозділом Київського Національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Датою заснування вишу вважається 13 липня 1966 року. Заклад здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, а також спеціаліст та магістр на базі вищої освіти. В університеті дійсні чотири факультети, де готують фахівців за різними спеціальностями. 

Державний університет економіки та технологій по праву вважається одним із кращих вищих навчальних закладів міста. Тут готують професіоналів у найбільш затребуваних сферах діяльності: інформаційні технології, інженерія, маркетинг, металургії та економіки. Студенти мають можливість проходити стажування у провідних українських і зарубіжних компаніях. Заклад відомий своєю співпрацею із відомими фахівцями у різних напрямках,цікавими лекціями, корисними тренінгами та насиченим студентським життям. 

Університет випустив багато учнів, які досягли неймовірного успіху і стали відомими далеко за межами України. Серед них шостий президент України Зеленський Володимир Олександрович, акторка Кравець Олена Юріївна та актор Манжосов Денис Володимирович. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.