Неділя, 16 Червня, 2024

До нового опалювального сезону у Кривому Розі готують 98 котелень та замінять 16,4 км теплових мереж»

У Кривому Розі одними з перших в Україні почали готуватися до нового опалювального сезону –у січні цього року. Про це повідомляє управління преси та внутрішньої політики міськвиконкому. Далі на kryvyi-rih-future.

Штаб запланував підготувати до кінця серпня всі школи, дитсадки, позашкільні заклади і лікарні і отримання паспортів готовності. 98 котелень мають бути теж технічно готові до кінця серпня.

«Зараз там, де найбільше потрібно, повним ходом тривають роботи із заміни старих зношених мереж теплопостачання. Натомість, встановлюють сучасні ізольовані труби. У Центрально-Міському районі реалізується проєкт з реконструкції мереж теплопостачання від котельні «Військове містечко №35». Комунальним підприємством «Криворіжтепломережа» придбані необхідні матеріали і зараз виконуються роботи із заміни 5,1 км труб на попередньоізольовані металеві та гнучкі труби», – про це йдеться в повідомленні прес-служби.

Однією з проблем підготовки назвали зношеність труб та специфіку Кривого Рогу. Наразі у місті продовжується модернізація міської мережі теплопостачання і перехід на економічні блочні котельні.

«Криворіжтепломережа» реконструює мережі теплопостачання від котельні «Військове містечко №35», які були введені в експлуатацію у 1957 році. Мережі експлуатувалися більше 60 років. З часом зросли втрати через зношеність труб та теплоізоляцію. «Реконструкція дозволить підвищити енергоефективність і зменшити капітальні вкладення в заміну та ремонти теплоенергетичного обладнання»,- зазначив Сергій Мітін директор КП «Криворіжтепломережа».

Аби остаточно завершити модернізацію джерела теплопостачання у Кривому Розі вирішили реконструювати теплові мережі, замінивши існуючі магістралі трубопроводів на сталеві попередньо ізольовані труби. Вони вологостійкі, мають нижчий коефіцієнт теплопровідності, довший термін експлуатації.

Замінюють також внутрішньо квартальні трубопроводи, на нові, не чутливі до корозіі, як зовнішньої, так і внутрішньої.

До нового опалювального сезону «Криворіжтепломережа» підготувала 37 котелень. На 63-х випробували 196 котлів, ще на 2-х котельнях триває ремонт. З початку року замінено 6,0 км трубопроводів теплових мереж при плані на 2020 рік – 8,0 к

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.