Понеділок, 15 Квітня, 2024

Яким буде опалювальний сезон у Кривому Розі?

За традицією в осінній період у Кривому Розі розпочинається опалювальний сезон. Але багато жителів міста дуже насторожені, чи не замерзнуть вони цієї зими через військові дії, які розгорнула Російська Федерація на суверенних територіях України.  У багатьох криворіжників виникає дуже багато питань про те, коли почнеться опалювальний сезон 2022/2023 і почнеться він взагалі.  Чи готове місто до надзвичайних ситуацій та інше. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Підготовка до опалювального сезону у Кривому Розі

Підготовка до нового опалювального сезону – це не день чи два. До нового сезону холодів готуються заздалегідь. Відповідні служби Кривого Рогу проводять випробування системи, різні перевірки, здійснюють ремонт та налагоджують різні пристрої та інші елементи, які задіяні у процесі подачі тепла до квартир криворіжців.

До опалювального сезону 2022/2023 року у Кривому Розі готово 76 теплорозподільчих пунктів. Також у ході підготовки до нового опалювального сезону було замінено близько 7 кілометрів тепломереж та відновлено близько 11 кілометрів теплоізоляції.  Відповідними службами було також здійснено ремонт 29 котлів та повністю реконструйовано дві міські котельні. Загалом у Кривому Розі до опалювального сезону 2022/2023 готово 96 котелень.

Початок опалювального сезону у Кривому Розі

Відповідно до чинного законодавства України фіксованої дати початку опалювального сезону у містах немає. Опалювальний сезон починається залежно від кліматичних умов. Якщо середньодобова температура протягом трьох днів тримається нижче +8 градусів, тоді і починається новий опалювальний сезон.

Також початок роботи котелень у містах залежить від термінів початку постачання газу для теплогенеруючих підприємств. Зокрема, місто Кривий Ріг вже повністю готове розпочати опалювальний сезон.

План на випадок надзвичайних ситуацій

Чимало жителів Кривого Рогу також дуже стурбовані тим, що країна-терорист Росія може зірвати опалювальний сезон і залишити мільйони українців взимку без тепла.

Військова Адміністрація Кривого Рогу заявляє про те, що у разі надзвичайних ситуацій, що виникли через збройну агресію Росії, відпрацьовані спеціальні схеми роботи, тому підстав для паніки бути не повинно.

Крім того, міською владою додатково було закуплено близько 37 генераторів та сотню теплових гармат різної потужності. Також було ретельно здійснено підготовку для інфраструктурних об’єктів альтернативних джерел харчування та заготовлено горючі мастильні матеріали для них. Загалом у місті було підготовлено близько півсотні джерел найрізноманітнішої потужності.

Також важливим складником опалювального сезону є своєчасна оплата комунальних платежів за тепло.  Комунальні служби просять криворіжців у новому опалювальному сезоні по можливості сплачувати комунальні платежі, а не накопичувати заборгованість за тепло.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.