Середа, 29 Травня, 2024

Життя в одному старому будинку у Кривому Розі

Кривий Ріг – старе місто і в ньому знаходиться досить старих будівель. У великому місті Кривий Ріг також велика кількість покинутих колишніх житлових будинків, є занедбані заклади культури та безліч інших будівель. У деяких старих будинках живуть люди, адже деякі з них належного стану й обслуговуються, а деякі просто у жахливому стані як будинок під номером 5 по вулиці Сім’ї Демиди. Далі на kryvyi-rih-future.

Про будинок та його мешканців

Йдеться про мешканців гуртожитку на Інгульці, який аж ніяк не призначений для проживання у ньому. Люди практично більшу частину свого життя прожили просто у нелюдських умовах.

Дана будівля гуртожитку взагалі не опалюється, санвузли в найжахливішому стані, і до того ж від самого низу до верху несуча стіна тріснула.

Будівля №5 за адресою Сім’ї Деміди була колись школою, але після неї зробили гуртожиток для ІнГЗК. На даний момент будинок служить звичайним житловим будинком, як  спільна власність.

Будинок, що складається з чотирьох поверхів, був введений у використання ще в 1929-му році. Як повідомляється в карті будинку на порталі Криворізького ресурсного центру, будівля знаходиться в задовільному стані. Але насправді сама будівля, як і її внутрішні приміщення, перебувають у жалюгідному стані, до того ж відсутня централізоване опалення.

У старому будинку всього налічується 63 квартири, але криворіжці проживають лише в 7 квартирах цього будинку. Решта квартир стоять порожніми. А мешкають в аварійному будинку ті мешканці Кривого Рогу, яким нікуди піти і не в змозі зняти собі краще житло.

Обслуговування будинку

Будинок, як зазначено на тому ж сайті КРЦ, мала обслуговувати фірма під назвою “Уют-2011”, але дотепер абсолютно ніяких робіт з будинком не проводилося, як і в принципі з будинками, що знаходяться в районі Старого Інгульця.

Мешканці аварійного будинку зверталися до місцевої влади з проханням покращити їх умови проживання, але звернення не дали людям жодних результатів.

На сайті КРЦ також було розміщено інформацію про те, що в будинку №5 по вулиці Сім’ї Демиди мав здійснюватись у 2021-му році ремонт каналізаційної системи, але цього також не сталося.

З фотографії можна побачити в якому жахливому стані знаходяться внутрішні приміщення, санвузол, кухня, душова, в якій люди миються за допомогою душу, а використовують для цього тази та відра.

У кімнатах у мешканців знаходяться обігрівачі та електропечі. Окрім них жителі будинку №5 завішують стіни всім, що можна: килимами, ганчірками та шторами, щоб хоч якось захиститися від холоду.

У кухні також встановлена ​​електроплита. На території будинку розташований навіть дитячий майданчик. Огородження самої будівлі в такому ж жахливому стані як і сам будинок.

Людей змусила тут жити безвихідь. Дехто прожив тут цілими поколіннями. Більшості нема куди піти і немає можливості зняти житло з людськими умовами. Життя в такому будинку для його мешканців з кожним днем ​​стає дедалі небезпечнішим і заплющувати очі на таку проблему не можна.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.