Середа, 29 Травня, 2024

Як живуть криворіжці по вулиці Степана Тільги

Кривий Ріг велике місто, але далеко не в кожному його куточку розвинена належним чином інфраструктура і зроблено благоустрій. Центральні вулиці та проспекти Кривого Рогу виглядають пристойно. На них або вже встановлено, або ще десь встановлюють нове сучасне освітлення, прокладають нові дороги, тротуари, доріжки для пішоходів, монтують нові майданчики для розваги дітей. А якщо звернути з центральної вулиці, можна побачити як живе більшість криворіжців без елементарної інфраструктури: асфальту та освітлення, у холодних та страшних будинках. Детальніше на kryvyi-rih-future.com.ua.

Інформація про будинок по вулиці Степана Тільги

У Металургійному районі біля зупинки “Схід” за адресою вулиця Степана Теліги, 41, знаходитись нічим не примітний будинок, але життя криворіжців тут дуже далека від належних умов.

Панельний чотириповерховий будинок із трьома під’їздами був заселений у 1961-му році.

На порталі Криворізького ресурсного центру зазначено, що будинок по вулиці Степана Тільги в принципі перебуватиме у задовільному стані, з урахуванням стін будинку, його даху, фундаменту та підвалу. Виходячи з наданої інформації на сайті прибудинкова територія будинку за адресою Степана Тільги, 41 має асфальтове покриття. Але насправді спостерігається зовсім інша картина.

Справжній стан будинку та прибудинкової території

На подвір’ї будинку немає асфальту, як було зазначено на порталі Криворізького ресурсного центру. Замість нього там цілий рік лежить болото. Асфальт тут був лише тоді, коли будинок було введено в експлуатацію у 1961 році. За довгі 60 років дороги біля будинку не стало, а асфальт жодного разу не міняли.

Щодня брудом добираються на роботу жителі будинку, відводять дітей у дитячі садки та школи, викидають сміття. Крім цього діти цілий рік грають у багнюці, для них у дворі інфраструктура ніяк не облаштована.

Така ситуація у дворі пов’язана нібито аварійним станом мереж будинку. Про це повідомляють місцеві жителі. І тому у дворі будинку цілий рік стоять калюжі та бруд.

Окрім цього, у дворі ростуть старі сухі дерева, які давно ніхто не обрізав.

Ремонти в під’їздах будинку по вулиці Степана Тільги робили мешканці власним коштом. Біля під’їзду мешканцям довелося укласти бетонні блоки для того, щоб вирівняти рівень поверхні, оскільки будинок просів.У під’їздах старі поштові скриньки, старі дверні отвори та віконні прольоти, обшарпані та страшні стіни.

Ще одна проблема з якою стикаються мешканці будинку по вулиці Степана Тільги,41 це холод у квартирах узимку. У будинку також проблеми з опаленням та криворіжці зимують у квартирах із температурою повітря 13-14 градусів.

Про всі проблеми будинку та прибудинкової території криворіжці повідомляли неодноразово відповідні органи. Навіть було створено спеціальну комісію, яка виїжджала на місце.

За словами мешканців, їх проблеми з умовами життя залежать від боргів. Причиною накопичення боргу є відмова мешканців будинку №41 від оплати послуг, які вони не отримують.

Що ж зроблять?

З інформації, зазначеної на сайті Криворізького ресурсного центру, стало відомо, що в поточному році компанія “Сітісервіс КР” за адресою Степана Тільги, 41 виконає ремонт одного з трьох під’їздів. Сума ремонту становитиме 58 тисяч гривень. Також у будинку №41 мають замінити 10 метрів старої каналізації за 5 425 гривень. За 8 тисяч гривень “Сітісервіс КР” відремонтує електросистему. Але все одно для комфортного життя криворіжців по вулиці Степана Тільги цього замало.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.