Понеділок, 15 Квітня, 2024

В якому стані дороги Криворізького району та Дніпропетровської області

24-го лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Російські окупанти нахабно вторглися на територію суверенної України, розпочали бомбардування мирних міст, будинків, розпочали обстріл житлових кварталів та мирних жителів. Через це більшість українців змушені були залишити рідні міста, Київ, Харків та інші та переселитися у безпечніші райони. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Покидати свої будинки з початком повномасштабної війни Росії проти України почали і мешканці Кривого Рогу та всієї Дніпропетровської області у пошуку безпечного місця.

Жителі Кривого Рогу щодня привозять своїх батьків похилого віку, дружин, дітей та сестер на головний вокзал Кривого Рогу та відправляють на Західну Україну, а також вивозять за межі Дніпропетровської області на власному автомобілі. Тому зараз дуже багатьох мешканців Криворізького району та Дніпропетровської області цікавить у якому стані перебувають обласні дороги.

Якщо мешканці Кривого Рогу зібралися виїжджати за межі області, слід взяти на замітку те, що в пробках доведеться простояти не одну годину. Через це збільшується витрата палива для автомобіля, тому необхідно мати його запас. Запастися варто ще в Кривому Розі, тому що дорогою заправиться можливості практично не буде, палива на АЗС немає, а якщо десь і є, то черга за ним буде дуже величезна.

Криворіжцям, які планують залишити місто та область, слід також пам’ятати про правила поведінки на блокпостах. З собою мають бути документи, не потрібно хамити, та безперешкодно надавати речі та автомобіль на огляд. Слід розуміти. Крім того, якщо в дорозі жителі Кривого Рогу втомилися, замерзли і хочуть випити теплого чаю, про це можна попросити на блокпості.

Одне з хвилюючих питань мешканців Дніпропетровської області та Криворізького району можна перевозити людей у ​​кузові вантажних машин, таких як Газель та Мерседес Спрінтер вантажний. Відповідь на нього – можна. На даний момент на блокпостах на це не звертають уваги, тому що все чудово розуміють. Найголовніше щоб при такій поїздці в кузові для людей були створені всі відповідні, зручні умови.

Слід взяти до уваги вантажний транспорт, який герметичний: рефрижератор, холодильник і подібні. У такому транспорті дуже важко дихати, і найімовірніше для евакуації він не підійде.

Загалом дороги Дніпропетровської області проїзні.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.