Субота, 20 Липня, 2024

Телеграм канал від лікарів Кривого Рогу. Яку корисну інформацію там можна дізнатися?

З початку повномасштабної війни Росії проти України в інтернеті з’явилося безліч різноманітної інформації про правила надання першої медичної допомоги при пораненнях, про те, як правильно скласти аптечку в тривожну валізу, у Кривому Розі навіть проводилися курси з надання першої медичної допомоги, криворізькі лікарі також регулярно висвітлюють інформацію як правильно діяти у тій чи іншій надзвичайній ситуації. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Але вся ця інформація дуже розкидана по інтернету і найчастіше після прочитання втрачається, а щось забувається, тому активні лікарі міста Кривий Ріг вирішили створити спеціальний канал у Телеграм у якому зібрали та структурували всю необхідну інформацію про надання першої медичної допомоги в мирне, а також у воєнний час.

Всю інформацію медики Кривого Рогу зібрали у своєму телеграмі каналі з таких джерел як: Міністерство охорони здоров’я України, Червоний Хрест, TacticMedAid та інших офіційних джерел.

Як знайти канал і про що можна дізнатися у ньому?

Для того щоб почати читати канал у телеграмі, достатньо в пошуковому рядку вбити @medicina_kr і підписатися на канал. Зверху буде закріплено повідомлення з найважливішою інформацією, яка може знадобитися у воєнний час. У повідомленні буде представлений список далі необхідно натиснути по потрібному розділу щоб ознайомитися з інформацією для надання допомоги. Медики Кривого Рогу добре попрацювали над тим, щоб пошук необхідної інформації був максимально швидким та спрощеним.

У телеграм каналі криворізьких медиків безпосередньо зібрана інформація:

  • про те, як необхідно надавати першу медичну допомогу під час хімічної атаки;
  • як правильно діяти, коли у потерпілого неконтрольована кровотеча;
  • як діяти, якщо під рукою немає аптечки з необхідними засобами;
  • як надати допомогу самому собі у надзвичайній ситуації;
  • який алгоритм дій у зоні під вогнем;
  • як евакуювати поранену людину в зону тактичного укриття;
  • як правильно замінювати джгут та пов’язку пораненому;
  • як діяти при опіках;
  • як діяти при судомах, а також безліч інших корисних рекомендацій, які допоможуть врятувати життя не тільки самій собі, але й іншій людині як у воєнний, так і в мирний час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.