Середа, 29 Травня, 2024

Перший веломаршрут у Кривому Розі

Користування велосипедом у сучасному світі це не лише турбота про здоров’я, а й важливий крок для чистої екології у великих містах. Найуспішніші та найбагатші країни Європи вже давно “пересіли” на велосипеди, тому такий вид транспорту зовсім не означає, що у їх власників немає коштів на автомобіль. Наприклад, у Нідерландах, Данії, Швеції, Японії на велосипеді можна побачити як і поважних бізнесменів, так і звичайних продавців продуктових крамниць. Чому багато жителів Європи прийняли саме такий усвідомлений вибір? Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Головні переваги їзди на велосипеді

Найголовніша причина, чому варто придбати такий вид транспорту вже сьогодні – величезна економія на бензині. Місяць їзди на роботу/навчання на велосипеді допоможуть вам заощадити не одну тисячу гривень. Ще один важливий плюс велоїзди – швидкість. Ви забудете про затори чи автобус, який часто запізнюється. До того ж, вам більше не доведеться штовхатися з натовпом у громадському транспорті в час пік. До речі, з виникненням пандемії коронавірусу велосипеди стали ще більш актуальними, адже так ви зможете захистити себе від зайвих контактів. 

Для вашого здоров’я їзда на велосипеді теж несе велику користь. По-перше, це дуже ефективний та легкий спосіб позбутися зайвих кілограмів. По-друге, наприкінці важкого робочого дня дорога додому на велосипеді дозволяє розслабитися та звільнитися від стресу, негативних думок. На додаток, ви зможете нормалізувати дихання, покращити якість сну та насолодитися красивими пейзажами по дорозі на роботу. 

Пам’ятайте, що до будь-якого виду спорту треба підходити з розумом та обережністю. Якщо у вас є порушення координації, вестибулярного апарату або проблеми з суглобами, вам краще обрати традиційний вид транспорту. 

Про веломаршрут у Кривому Розі

Практика їзди на велосипеді тільки нещодавно прийшла в Україну. Світовий тренд не оминув і наше місто. Навесні 2021 року Денис Дубов та Віталій Дарчик з дружиною проклали у Кривому Розі перший веломаршрут. Найкращий спосіб популяризувати серед населення здоровий спосіб життя – зробити для цього всі можливості. Веломаршрут криворізьких спортсменів проходить територією Покровського району, від парку “Шахтарський” до 173 кварталу. Велосипедисти, які проїджатимуть криворізьким веломаршрутом, побачать багато живописних краєвидів: Кресівське водосховище, міст 129 кварталу, Біла Гора. 

Кривий Ріг – індустріальне місто, в ньому знаходиться декілька активно діючих заводів та підприємств. Не можна заперечувати той факт, що повітря заьруднюється через щоденні вихлопи шкідливих газів. В таких великих містах часто спостерігається таке явище, як смог – результат чрезмірного забруднення атмосфери промисловими парами. Тому хоча б іноді користуючись велосипедом, ми зможемо зробити для природи Кривого Рогу дуже багато. Автомобілі та автобуси викидають в атмосферу величезну кількість вуглекислого газу, який впливає на зміну клімату. Ми зможемо призупинити глобальне потепління, якщо самі почнемо діяти і зробимо їзду на велосипеді нормою нашого життя. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.