Четвер, 30 Травня, 2024

Корисні властивості конопляного насіння

В останні роки інтерес до коноплі та продуктів коноплярства зріс у рази. Коноплі тепер не асоціюються з чимось забороненим і негативним. Все більше людей знають про корисні властивості цієї унікальної рослини, яку людство використовує у повсякденному житті багато століть.

Сьогодні насіння коноплі та конопляне масло вважається суперфудом, який здатний не лише підтримувати життєві сили на високому рівні, а й оздоровити організм. Купити якісне насіння конопель і переконатися в їх користі можна на сайті https://dubaseed.com/ua/.

Переваги конопляного насіння

Насіння конопель незважаючи на невеликий розмір є джерелом корисних речовин і вітамінів. Навіть невелика їх кількість (денна норма для здорової людини становить не більше 2-3 ст. ложок) здатна забезпечити людину корисними мінералами та мікроелементами, які необхідні для повноцінної життєдіяльності. Серед корисних властивостей насіння конопель можна виділити такі:

Корисні жири

Більшість конопляного насіння складається з поліненасичених жирів, які сприятливо впливають на клітини людини і сприяють їх регенерації та відновленню. Унікальне співвідношення омега – 3, омега – 6 і омега – 9 жирних кислот надають оздоровлюючу дію на серцевий м’яз і серцево-судинну систему. Жири підтримують роботу мозку та перешкоджають формуванню атеросклеротичних бляшок на стінках судин. Регулярне вживання нерафінованої конопляної олії холодного віджиму знижує ризик виникнення інфаркту міокарда та ішемічної хвороби серця.

Незамінне джерело рослинного білка

Конопляний протеїн, на відміну від інших рослинних білків, практично повністю засвоюється організмом людини і не викликає алергічних реакцій. За біодоступністю його можна порівняти з білками продуктів тваринного походження. Конопляне насіння та конопляний протеїн ідеально підходять для харчування спортсменів і людей, які дотримуються вегетаріанських дієт.

Комплекс вітамінів та мінералів

Насіння конопель багате різними вітамінами: групи В, рибофлавіном, піридоксином, кальцієм, фолієвою кислотою, калієм, магнієм, сіркою та ін. Комплекс мікроелементів допомагає кровотворенню, перешкоджає розвитку анемії, рахіту та остеопорозу, особливо у жінок.

Підвищення імунітету

Конопляний протеїн складається з глобулярних білків, які є незамінним елементом для вироблення антитіл та підтримки імунітету людини. Поліфенольні сполуки працюють як імуномодулятори та перешкоджають розвитку аутоімунних захворювань.

Підтримка ваги

Насіння конопель багате на клітковину, яка добре насичує. Більшість харчових волокон не розчиняються, тому вони сприяють хорошому травленню і перешкоджають розвитку метаболічних захворювань. Конопляне насіння знижує всмоктування вуглеводів і підтримує низький рівень глюкози. Порошок з насіння конопель і очищені конопляні ядра можна додавати в готові страви (салати, смузі, коктейлі тощо) або використовувати як компонент корисної випічки.

Насіння конопель є безпечним продуктом, який можна вживати алергікам. Виняток становить особиста нестерпність продукту. Також необхідно дотримуватись дозування та не перевищувати денну норму як насіння конопель, так і конопляної олії, щоб Ваше бажання оздоровитися не обернулося проблемами із травленням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.