Субота, 25 Травня, 2024

Чи можна буде оплатити відвідування ДЮСШ у Кривому Розі тисячею за вакцинацію?

Більшість вакцинованих криворіжців вже отримали тисячу гривень завдяки “е-підтримці”. У Кривому Розі дані кошти від держави можна витратити не в такій великій кількості установ. В даному випадку це кінотеатри та кінозали Кривого Рогу, які користуються найбільшою популярністю. Також тисячу гривень можна витратити у міських театрах та у книгарнях. У Кривому Розі “ковідну тисячу” ще можна використовувати на заняття спортом у деяких спортивних клубах. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Але у Кривому Розі є ще плавальні басейни, які знаходяться на базі ДЮСШ та до яких мешканці міста мають бажання прийти та витратити виділені кошти державою за проведену вакцинацію. Тому влада Кривого Рогу вирішила звернутися до Міністерства економіки.

Серед криворіжців дуже багато спортсменів, і більшість хотіла б витратити отриману тисячу за вакцинацію саме на заняття спортом та плаванням. У Кривому Розі вже існує низка закладів, в яких можна витратити дані кошти, такі як:

  • “КБ-75”, спортивний клуб розміщений по вулиці Володимира Великого, 23. Тут охочі на виділені гроші державою можуть відвідати як спортивний зал, так і басейн.
  • “Форест”, клуб розташований у Центрально-Міському районі на вулиці Ракетна 2Б, у парку ім. Ю. Гагаріна.
  • “Sport Life”, що знаходиться по вулиці Вечірній бульвар, 31А, а також за адресою Віталія Матусевича, 2А.
  • “Cross GYM”, за адресами: вулиця Степана Тельги, 16 Вечірній бульвар, 18А
  •  “Статус”, спортивний клуб знаходиться по вулиці Співдружності, 88А.

Однак через те, що ДЮСШ вважається комунальним підприємством, платні послуги, що надає установа, не є його основною діяльністю, і такі заклади відповідно не можуть брати участь у “е-підтримці”. Тому криворіжці не можуть у ДЮСШ, наприклад, на басейн витратити “ковідну тисячу”.

Проте міська влада вирішила все-таки звернутися до Міністерства економіки для того, щоб отримати детальну інформацію щодо можливості підключення до програми “е-підтримка” також і ДЮСШ. Для того, щоб заклади могли брати тисячу за вакцинацію, а криворіжці без проблем відвідувати комунальний басейн.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.