Понеділок, 15 Квітня, 2024

Генератори в умовах блекауту: роль та важливість надійного електропостачання у кризовий час

На порозі осінь і ще одна непроста зима, тож саме час задуматися про встановлення електрогенератора для резервного електроживлення. Існує широкий вибір цих пристроїв, що дозволяє підібрати модель для кожної ситуації.

Малопотужні бензинові інверторні генератори до 1 кВт підійдуть для тимчасових відключень світла на кілька годин. Вони здатні підтримувати освітлення в будинку й заряджати дрібну техніку (телефони, ноутбуки), проте не можуть живити потужні електроприлади.

Дещо потужніші пристрої близько 1,5 кВт допоможуть вирішувати базові завдання й забезпечувати необхідні умови для проживання у квартирі. Крім дрібної техніки, вони здатні заживити конвектор або кондиціонер з обігрівом, а також нагріти воду у бойлері. Проте все це доведеться робити по черзі.

Генератори середньої потужності від 3 до 5 кВт здатні забезпечити світлом невеликий приватний будинок і легко підтримувати одночасну роботу важливих побутових електроприладів.

Найпотужніші побутові генератори (газ, бензин, дизель) від 7 до 15 кВт здатні повністю замінити централізоване електропостачання, забезпечивши як освітлення, так і безперебійне живлення електроприладів у великому приватному будинку. Вони дозволяють спокійно займатися звичайними побутовими справами й комфортно жити вдома навіть за умови повного блекауту. Такі генератори зазвичай підключаються безпосередньо в щиток через спеціальні перемикачі мережі й оснащуються стартерами, завдяки чому не вимагають запуску за допомогою шнурка. Також є бензинові генератори з автоматичним запуском у разі відключення централізованого електропостачання.

Нарешті, промислові дизельні генератори потужністю від 50 до 2000 кВт підходять як резервне джерело живлення для стратегічних, будівельних, торгових і складських об’єктів, офісів тощо. За необхідності вони можуть стати основним джерелом електроенергії.

Підсумовуючи, наявність генераторів забезпечує людям можливість комфортно жити у своїх квартирах в умовах віялових відключень світла або блекауту, а бізнесу стабільно працювати, виробляти товари й надавати послуги. Однак важливо вибрати надійне обладнання, яке не вийде з ладу у найважливіший момент.

Де придбати електрогенератор в Україні

Підібрати надійний пристрій, який задовольнятиме ваші потреби, ви можете у магазині генераторів GENERATOR.UA, де представлений широкий асортимент моделей різної потужності й на різних видах палива. Зверніться до менеджера магазину, щоб отримати консультацію спеціаліста!

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.