Середа, 29 Травня, 2024

Новий міст для зручності криворіжців: роботи з його будівництва у парку Гагаріна виконані на 50%

Рік тому у Кривому Розі розпочали будівництво нового мосту у Центрально-Міському районі у парку імені Юрія Гагаріна. Він допоможе мешканцям та гостям району скоротити шлях до парку з вулиці Святомиколаївська, що раніше забирало час на обхід пішохідного мосту через річку, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Як повідомили в управлінні преси та внутрішньої політики міськвиконкому, відбулася чергова нарада з питання будівництва пішохідного мосту. Керівництво міста вкотре наголосило, що будівництво йде дуже повільними темпами. Є певні відставання по графіку, які підрядна організація має надолужити в найкоротші терміни. Криворізький міський голова дав завдання надати йому оновлений графік виконання будівельних робіт із завершенням їх наприкінці липня.

На сьогодні будівельники виконали монтаж фундаментних опор, прогонів та пілонів. Ведуться роботи із влаштування вант та пандусу. Довжина нового пішохідного мосту 65,1 м, ширина перехожої частини – 3 м. Конструкція являє собою прольотну споруду з 3 опорами, пілоном і канатними вантами. На підходах до мосту, з обох боків річки Саксагань, облаштують тротуари шириною 3м, буде встановлено близько 20 світильників.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.