Субота, 25 Травня, 2024

У Кривому Розі у лікарні №10 з’явиться приміщення для “Кисневої”

Вся країна не була готова до пандемії коронавірусу. Для галузі медицини сплески захворюваності стали цілим випробуванням. Але не дивлячись на те, що в країні досить складна економічна ситуація через поширення пандемії коронавірусу, влада Кривого Рогу надавала і надає досі допомогу міським медичним установам. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Міська влада лікарням та медикам Кривого Рогу надає індивідуальні засоби захисту, спеціальне обладнання, медикаменти для лікування хворих, а також влада міста вирішує одну дуже важливу проблему – це забезпечення лікарень киснем. Наразі роботи з відновлення систем забезпечення киснем тривають у дев’яти медичних закладах Кривого Рогу. Також роботи зі встановлення системи забезпечення киснем проводять і в лікарні Кривого Рогу за номером 10, яка розміщена у Довгинцівському районі по вулиці Вернадського, 141А. У 2015 році цей медичний заклад було передано у підпорядкування Кривого Рогу Придніпровською залізницею.

На даний момент на першому поверсі криворізької лікарні №10 проводять ремонтні роботи та спеціально облаштовується місце під майбутньої “Кисневої”. Вже виконали розведення трубопроводу з мідних труб на умовний тиск 2.3 міліпаскаля по кожному відділенню лікарні, а також було завезено два кисневі генератори від фірми “Дуплекс”. У важких випадках централізована подача кисню здійснюється на 30-60 літрів за хвилину, причому звичайний концентратор надає 15 літрів за хвилину.

Повністю монтаж системи забезпечення кисню збираються завершити наприкінці березня. Завдяки “Кисневій” у лікарні №10 усі 155 ліжок будуть забезпечені подачею кисню, що дасть змогу покращити лікування хворих.

У криворізькій лікарні №10 було проведено капітальний ремонт, було відкрито травматологічне відділення, закуплено нове та необхідне для лікарні обладнання. Крім того, завдяки міській співпраці з німецькими колегами, лікарі з Кривого Рогу мають можливість пройти стажування в німецьких клініках.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.