Субота, 25 Травня, 2024

У Кривому Розі оновлять дорожні знаки

Норми та правила, що регулюють рух на дорозі зазнають змін та які з’являться не тільки у Кривому Розі, а й у всій країни. Оновлені знаки почали діяти вже з 1 листопада поточного року, а згодом повинні з’явитися й у Кривому Розі. Оновлення правил стосуються дорожніх знаків та розмітки, що наносить на проїжджу частину. Далі на kryvyi-rih-future.

Дорожні знаки з’являться у Кривому Розі, а саме ті, що вказують на житлові зони, пішохідні доріжки, початок населеного пункту і його закінчення. Також ті, що показують напрямок здійснення повороту, території дозволених зупинок та стоянок, заборону руху транспортних засобів, автозаправні станції, місцевості для зарядження електромобілів, платні дороги та її кінець, острівець безпеки, діагональний пішохідний перехід та інші.

Маркування доріг нанесуть на дороги, що вказує на виділені місця паркування вздовж дороги і наближення до кільцевої розв’язки. Розмітка також з’явиться перед виходом із територій шкіл, позначки, що вказує на концентрації місць ДТП, позначки виділених місць паркування уздовж доріг та інше. А вертикальна зона розмітки матиме нову, яка буде жовто-червоною.

Все частіше виникають спірні питання, коли учасником руху є керманич велосипеду, тому вирішили більш детально конкретизувати їх права та обов’язки. Це є вірним рішення, адже водії двоколісних транспортів також створюють небезпечні ситуації на проїзній частині. Таким чином, зміни відчують і водії велосипедистів, особи з вадами зору та пішоходи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.