Середа, 29 Травня, 2024

Тепер “Криворізька теплоцентраль” має систему дозвону Криворізька теплоцентраль

Жителі Кривого Рогу почали масово отримувати телефонні дзвінки від підприємства “Криворізька теплоцентраль” щодо їхніх боргів підприємству. Під час дзвінка автовідповідач повідомляє, що житель Кривого Рогу має борг і в разі несплати буде застосовано штрафні санкції. Тому криворіжцям слід бути готовими до подібних телефонних дзвінків. Докладніше на kryvyi-rih-future.com.ua.

Ті, хто вже випробував на собі нововведення підприємства “Криворізька теплоцентраль”, висловили дуже негативні відгуки від спілкування в такому форматі з підприємством. Про це криворіжці неодноразово повідомляли в популярних соціальних мережах. Жителі міста писали на сторінках соціальної мережі Facebook про те, що “Криворізька теплоцентраль” проводить “хакерську атаку” на телефони криворіжців, що незрозумілі терміни погашення боргу, які штрафні санкції, зв’язатися з підприємством за номером телефону неможливо.

У той час інша сторона, підприємство “Криворізька теплоцентраль” повідомляє інформацію про те, що їх нововведення у вигляді робота дуже ефективно відбивається на роботі з клієнтами.

Підприємство “Криворізька теплоцентраль” нещодавно була втілена в життя нова система автодозвону, в якій бот вимовляє той самий текст для кожного клієнта. У повідомленні від робота йдеться про суму заборгованості особи підприємству “Криворізька теплоцентраль”, а також до відома криворіжців доноситися інформація про те, що у разі несплати боргу в найближчі терміни, підприємство до нього застосує штрафні санкції. Нововведена система автодозвону підприємством “Криворізька теплоцентраль” працює не цілодобово, і як думає багато хто, у нічний і вечірній час здійснюватися дзвінки не будуть. Автодозвон працює відповідно до законодавства України, тобто здійснює попереджувальні та сповіщаючи дзвінки лише в робочий час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.