Середа, 29 Травня, 2024

Нові комфортні умови роботи на ПівнГЗК

На ПівнГЗК регулярно втілюють у життя цілісну програму, спрямовану вдосконалення умов праці працівників підприємства. На реалізацію всіх заходів щодо покращення компанія Метінвест інвестувала мільйонів гривень. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Найбільшими проектами щодо покращення умов праці на комбінаті у 2021 році є ремонт ошатних в адміністративно-побутовому комплексі, а також ремонт лазень в Ганнівському кар’єрі. Крім цього повним ходом йде ремонт лазні для жінок та заміна покрівлі в цеху виробництва окатишів під номером 2. Також вже виконано удосконалення шести санітарних кімнат дробильної фабрики під номером 1 та рудозбагачувальної фабрики номер 2.

Триває закупівля до цеху ПівнГЗК модульних блоків для облаштування ошатних, майстерень, санітарно-побутових приміщень та кімнат для приймання їжі.

Минулого року було встановлено 9 модулів у цеху технічної води, шламового господарства, а також у цехах гірничого транспорту Ганнівського кар’єру.

Для гарної та комфортної роботи локомотивних бригад придбали сімдесят холодильних камер. Всю необхідну техніку для працівників, таку як мікрохвильові печі, кулери, термопоти, конвектори та холодильники встановили у побутових комплексах та кабінетах.

Для адміністративно-побутового комплексу Ганнівського кар’єру в цехи шламового господарства та технічної води закупили 278 спеціальних шаф з підставкою.

Слід також зазначити, що минулого 2021 року на комбінаті ПівнГЗК завершився проект, завдяки якому там оновили ціле варіння вахтових автомобілів. Завдяки інвестиціям, які були спрямовані на покращення умов праці на підприємстві, було закуплено вісім вахтових автомобілів фірми IVECO з високою прохідністю для здійснення перевезення співробітників у кар’єри, а також різні цехи підприємства.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.