Субота, 25 Травня, 2024

Незабаром у Кривому Розі з’явиться Центр креативної економіки

Компанія Метінвест стала партнерами у проекті зі створення Центру креативної економіки, який збудують у Кривому Розі. Центр креативної економіки буде багатофункціональним хабом, де буде максимально розвинена інфраструктура. У цьому місці мешканці Кривого Рогу зможуть отримувати знання, займатися бізнесом, отримувати консультації від фахівців щодо реалізації їхніх ідей як для Кривого Рогу, так і для всієї України. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Майбутній багатофункціональний хаб збудують за адресою проспект Металургів, 2, у будівлі де раніше був шкільний навчально-виробничий комбінат.

На території нового Центру креативної економіки функціонуватимуть спеціальні лабораторії, будуть також і навчальні аудиторії, буде організовано творчий простір та мікровиробництво. У планах у багатофункціональному хабі відкрити простір, у якому можна було б організовувати виставки Tech&Society, а також лабораторію прототипування.

Проект будівництва Центру креативної економіки в Кривому Розі втілюватиметься в життя завдяки підтримці Міністерства розвитку громад та територій України, а профінансовано за підтримки благодійного фонду K.FUND, ГО GoLocal, а також за підтримки Групи Метінвест. Координацію тематики цифрових прав та технологій візьме на себе компанія Luminate. А також партнером ідеї створення Центру креативної економіки виступає ГО “Криворізький фонд майбутнього”.

Слід зазначити, що завдяки підтримці компанії Метінвест у Кривому Розі кілька років тому було відкрито перший у місті IT-хаб та коворкінг для майбутніх та вже досвідчених бізнесменів, а також для студентів. Була реалізована програма “Школа муніципального лідерства”, випускники якої показали високий рівень своїх навичок досвідчених менеджерів у різних галузях, а також змогли втілити у життя свої ідеї для покращення рівня життя криворіжців. Ще один успішно реалізований проект компанії Метінвест для бізнесменів-початківців це “Школа соціального підприємництва”. Завдяки реалізації проекту у кожному районі міста було відкрито мережу навчально-розвивальних дитячих комплексів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.