Середа, 29 Травня, 2024

Криворізька електровантажівка зараз на етапі тестування

Криворізька компанія Coolon Motors зараз тестує електровантажівку, яку сама ж створила. Причиною з якої проводять тестувальні роботи є подальше вдосконалення технологій, на яких ґрунтується цей унікальний проект. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Електровантажівка фірми Coolon здатна проїжджати без підзарядки по 200-300 кілометрів, а її вантажопідйомність становить 1,5 тонни.

Coolon є першим вантажним електроавтомобілем в Україні. Тестування електровантажівки проходять у зимових умовах. Через те, що етапи тестування проходять в різних погодних умовах, фахівці можуть далі усунуть недоліки електровантажівки і робити її кращою. Крім цього компанія повідомила, що конструкція Coolon буде змінена відповідно до вимог безпеки. А вантажна модульна конструкція дозволить монтувати на транспортний засіб різні типи кузовів та силових установок.

Вантажні автомобілі компанія планує продавати, починаючи від 16 тисяч доларів. Буде кілька доступних версій автомобіля: з потужністю 54 кінські сили та 81 кінська сила. Також електровантажівка матиме літій-залізофосфатні батареї, а пересуватися без підзарядки транспорт зможе на відстань 200-300 кілометрів. Вантажопідйомність транспорту становитиме 1,5 тонни. Параметри електровантажівки складатимуть: довжина 5 метрів, ширина 1,7 метра, висота 2,1 метра.

Трохи раніше компанія Coolon Motors повідомляла інформацію про те, що планує розпочати випуск електровантажівок цього року. Компанія планує почати випускати щорічно по 2 тисячі одиниць автомобілів і згодом цю кількість збільшити до 20 тисяч одиниць за рік.

Основними покупцями електромобілів виступають підприємства які працюють у службі доставки чи сервісу. Криворізькою електровантажівкою також зацікавилися на американському ринку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.