Середа, 29 Травня, 2024

Франція — Австралія: прогноз на матч, огляд ставок і коефіцієнтів

22 листопада пройде зустріч футбольних збірних Франція — Австралія. Гра стане завершальною подією третього ігрового дня.

Перевагу футбольні експерти віддають французам, які є чинними чемпіонами світу. Коефіцієнт 1,22 майже не залишає шансів австралійцям навіть на нічию. Представники південної півкулі досить слабко відіграли в кваліфікації, зайнявши тільки третю позицію. Але збірна може і вміє грамотно грати в захисті. За останні п’ять ігор «соккеруз» пропустили тільки два м’ячі. А технічні французи краще проявляють себе, коли суперник грає у відкритий футбол і залишає багато простору на футбольному полі. Австралійці ж грають більш компактно. Тому для чинних чемпіонів протистояння може видатись непростим

Ставки на гру Франція — Австралія по лінії Паріматч

В букмекерській конторі Паріматч виставлені такі коефіцієнти на основні результати протистояння:

  • Перемога Франції – 1,22;
  • Нічия – 6,40;
  • Перемога Австралії – 17,0.

На успіх австралійської збірної аналітики дають небагато шансів. А котировки на перемогу французів цікаві хіба в експресах. Для одиночних ставок коефіцієнт невисокий. Тому пропонується звернути увагу і на додаткові ринки. Наприклад, цікаво виглядають тотали по рівній лінії. Тут пропонуються такі варіанти ставок:

  • ТБ 2,5 – 1,71;
  • ТМ 2,5 – 2,21.

Щоб зробити ставку за підвищеним коефіцієнтом, краще звернути увагу на додаткові фори. Тут можна поставити на перевагу Франції, або на те, що австралійці не програють з розгромним рахунком.

Вказані вище коефіцієнти актуальні на час написання статті і можуть змінитися в майбутньому.

Де робити ставки на ЧС-2022

Робити ставки на Чемпіонат світу вигідніше на сайті букмекерської контори Паріматч. Спортивні події Мундіалю вже доступні в лінії, а також будуть продубльовані в лайві. Букмекер пропонує багато варіантів додаткових ставок.

Головним критерієм вибору саме БК Паріматч є надійність. Компанія працює майже три десятки років і заслужила багато позитивних відгуків. Відмічається легкість і швидкість виводу коштів, великий вибір платіжних сервісів, а також зручність в користуванні сайтом.

Перевагою компанії також є бонусна політика. Крім заохочень для нових користувачів, букмекер постійно надає цікаві пропозиції для наявних клієнтів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.